Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire gáz, ha férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha férfiként nem vagyok se romantikus, se érzelmes?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatot is sokkal gyakorlatiasabban fogom fel, mint a nagy átlag. Pl. egy olyan kérdésnél, hogy valakinek a nagy szerelme hirtelen kiköltözik külföldre és ő itt hagyna mindent és menne utána, én fel nem foghatom, hogy miféle hülye elgondolás vezérelheti az ilyeneket.

Pl. nem akarok soha megházasodni, megvannak a logikus érveim. Ha valaki nekem szegezné a kérdést, hogy de a párom mindenáron ezt akarja, akkor mit teszek, egyértelmű számomra, hogy szépen, békésen el kell köszönnünk egymástól.


Ez a pragmatikus hozzáállás rossz volna a nők szemében?



2016. jún. 15. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Én sajnos az vagyok, és folyton szenvedek.
2016. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, a mai csajoknál előny!!
2016. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Az első és egyben utolsó logikai hibád a párkapcsolatos játszmában: A nők érzelemvezéreltek, döntéseik sosem racionálisak, senem következetesek. Aki racionálisan dönt nő létére, az leszbikus!
2016. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
nem gáz sajnos manapság már ez nem menő... pedig lehetne
2016. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy a nők milyenek(nagy többség) és ezzel nincs is bajom, viszont nem gondolom, hogy nekem is nőként kéne viselkednem.

Ez valóban elvárás volna?

2016. jún. 15. 20:35
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem elvárás. Sikeres karriered lesz, akkor sok nőd lesz. Ilyen egyszerű és gyakorlatias a képlet.
2016. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de ha olyan nőt fogsz ki, aki ezt igényli akkor elbukod a dolgot...
2016. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Régebben én érzelmesebb voltam, de mostanában jöttem rá dolgokra, és sokkal gyakorlatiasabban látom már ezt az egészet, vagy én ugy vagyok vele, hogy nem akarom függővé tenni magam egy nőtöl sem, a saját életemet akarom élni. Házasodni én sem akarok, meg gyereket sem.

De a nőknek nem kell tudni ezt a hozzáállást, vagy ha magával akarna rángatni valamibe, akkor vége ennyi volt, majd lesz másik.

2016. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as

Na ez az, amit nem akarok, becsapni a másikat.

Nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy csak így lehet párkapcsolatom, hogy átvágom, hitegetem a lányt.

2016. jún. 15. 20:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez kifejezetten előny a nőknél.
2016. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!