Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Introvertált férfiként azt szeretném ha egy nagydumás, határozott, csinos társam lenne! Nem vagyok már 40éves sem, de fiatalos vagyok, szeretek hülyéskedni és vonzódok a 25év körüli csinos nőkhöz.

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 16:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok már 40 sem"? Hát mennyi vagy?

25 éves lányok...Meg a hülyéskedés...Hülyülünk, hülyülünk? - csak úgy ne maradjunk mondaná neked a nagyanyám!

2016. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyeske 42múltam,de múltkor egy diákcsaj a melohelyen 28-nak saccolt
2016. jún. 12. 16:41
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig 39. De egy 20 éves srác ostromolt és úgy kellett felszednem a padlóról mikor elárultam neki, hogy szólíthat anyának.
2016. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem ahogy. ;)
2016. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem baj ha idosebb a pasi ennek is megvan a maga elonye. A lenyeg hogy ne legyen unalmas es begyepesedett, valamint lelekben fiatal legyen.
2016. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"nagydumás, határozott, csinos", plusz még 20 évvel fiatalabb is. Ezek aztán az igények!


Van hasonló korú, introvertált férfi ismerősöm, hasonló igényekkel. Amióta ismerem (kb. 5 éve) még randija se nagyon volt, nemhogy az elképzeléseinek megfelelő nővel, de még másmilyennel se nagyon...

Álmodni persze bármiről lehet...

2016. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen igényű férfiakat trampli anyuci várja otthon. Diktatúra van. ;)
2016. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6-7-es akárkivel nem randizom!!!

Diktatúra nálad van okoska

2016. jún. 12. 17:32
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

De azért csak rámírtál okoska! :)

Csókoltatom az asszonyt! :)

2016. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, van egy 40 körüli ismerősöm, aki népszerű ebben a korosztályban. Külsőre "nők álma" típus, és maga is a fiatalok felhőtlen életét éli: minden hétvégén szórakozni jár, rendszeresen vesz részt különböző fiatalos programokban. Neki nagyon könnyen megy az ismerkedés, nyilván a külseje miatt is, meg azért is, mert ő maga is nagydumás, határozott.

Azt nehezen tudom elképzelni, hogy azok a csajok, akik bárkit megkaphatnak, pont egy magának való negyvenes után epekednének, de persze lehet ilyen. Mondjuk úgy százezerből egy. Csak meg kell találni! Sok sikert hozzá! :)

2016. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!