Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mire fel ez a reakció a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mire fel ez a reakció a csaj részéről?

Figyelt kérdés

Tinderen matcheltem a csajjal, tök jól elbeszélgettünk, majd egyszer csak megkérdezte milyen magas vagyok. Írtam neki hogy 190 cm. Erre a csaj letörölt, nem reagált többet. Két kérdés merült fel bennem.


Először is, az a bántó, bár manapság általános bunkó női viselkedés, miszerint egyszerre letiltanak, nem reagálnak, lesz@rnak... számukra miért jó? Miért nincs bennük felelősségvállalás? Ennyivel nem képesek megtisztelni a másik embert, hogy közlik, nem szeretnének tovább ismerkedni? Dobálnak mint valami húsdarabot. Több lánytól is tapasztaltam hasonlót.


Másodszor pedig, nyilván valami baja volt a magasságommal, no de 190 centivel mi baj van, könyörgök??? :D



2016. jún. 16. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
lehet hogy túl alacsony hozzád, vagy nem szereti a magasokat..de ez akkor sem arra hogy bunkozzon
2016. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lesz még szokj hozzá :( Az ilyen random eltűnések az én életemben is gyakoriak a csajok részéről. Sajnos itt most az alacsonyak is neked fognak esni... :(
2016. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, kiszamolta a bmi-det. Es lehet, hszamara kedvezotlen csoportban vagy a szamok szerint.

N

2016. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl pici. Én is alacsony vagyok, hozzám képest már égimeszelő vagy. :D Én csak 155 vagyok. :(
2016. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Azt szokták erre itt mondani, hogy azért nem mernek bármi negatívat írni, mert félnek, hogy a srác ettől bedurvul és csúnyákat mond :D


Na de.

Ezzel van néhány probléma:

- Ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag mindenki, akivel beszélgetnek, potenciális elmebeteg, de ez nem baj, amíg szépeket írnak.

- Egy ilyen szó nélküli eltűnésre ugyanúgy lehet csúnyákat írni (kivéve tinderen törlés után).

- Félnek a bunkóságtól, ezért inkább ők lesznek a bunkók. Nagyon etikus :D


Amúgy igen, egyesekben ennyi tisztesség nincsen, hogy korrekten megmondjanak egy ilyet. Undorító hozzáállás.

2016. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, irritáló benned, h így megsiratsz egy iylen kis gerinctelen görény csajt, aki arra nem képes, h annyit írjon, hogy ne haragudj, úgy döntöttem, nem szeretnék veled tovább ismerkedni mert a magas pasiktól rosszat szoktam álmodni"


...és csak azért siratod, mert jól nézett ki...és ha holnap azt mondaná, bocsika, mégis kellesz, akkor el lenne felejtve az egész neki.


Dobálnak, mint egy húsdarabot? Jó reggelt, ez a Tinder, erre lett kitalálva. Kellesz-nem kellesz, pillanatok alatt el lehet dönteni. Te akarsz Tinderen ismerkedni.

2016. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Lefogadom, hogy nő vagy, ugyanis úgy bírálsz engem, hogy semmi rosszat nem tettem, csak feltettem egy kérdést itt. Még jó hogy nem engem hozol ki hibás félnek az egészből :D Ja meg ez is, hogy simán megbocsátanám neki, ha jól néz ki :D Hát ezek után max. megdugni akarnám, kapcsolatot semmiképp, szóval egy szex erejéig tartana a megbocsátás, komolyan venni biztosan nem tudnám a csajt.

Ja, és ha nő vagy, gyanítom, a saját véleményed szerint nem nézel ki jól, ha ennyire erre ugrasz a másik csajt illetően, még így látatlanban is.

2016. jún. 16. 12:03
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg még a 190 cm is túl alacsony neki.
2016. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem jött be a gyanúd, jóban vagyok magammal.
2016. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

érdekes...


súlyod mennyi?

2016. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!