Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ilyen esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen esetben a reakciótok jelent valamit?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy egy általatok ismert srác többször mondja nektek, hogy szépnek, csinosnak, értelmesnek stb. tart benneteket. Aztán később ilyen-olyan indokokkal megfogja a kezeteket, megsimogatja az arcotokat. Ilyen esetben levágjátok, hogy bejöttök a srácnak, vagy csak haverkodásként fogjátok fel a dolgot? És ha ezt többször megengeditek, akkor az utalhat arra, hogy a srác sem közömbös számotokra? Ha irritálna benneteket a fiú, vagy szimplán nem érdekelne benneteket, akkor az eset többszöri megismétlődése után ezt jeleznétek valamilyen formában? Köszi a válaszokat, érdeklődve várom, hogy milyen kommentek fognak születni. Tudom, hogy mindenki más és más, máshogyan is reagál, de szeretnék tisztábban látni ebben az ügyben.

2013. aug. 8. 21:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem feltűnik, ha egy srác így közeledik, volt már rá példa, tudtam nem csak haverkodik. :) És igen, ha megengedjük, akkor van további esélyed, de szerintem ha nem tetszene a lánynak amit csinálsz, úgyis leállítana, legalábbis én azt tenném.
2013. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy a 3. eset után levágnám, hogy tetszem neki. Ha nekem is tetszik a fiú, akkor lehet lehetne valami, ha nem, akkor egy találka alkalmával elmondanám, hogy kettőn között nem lehet semmi...
2013. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, én biztosan levágnám és az is biztos, hogy szólnék érte, ha nem tetszene. Ha hagyom, azt jelenti, jól esik, amit csinálsz.
2013. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első az határeset, mert mégjobban összekeveri a lányt.


Ha közömbös az ember nehezére esik még egy érintést is elviselnie az idegentől.

2013. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazából én ebből már azt szoktam gondolni, hogy bejövök az illetőnek, és hagyom is többször, ha kölcsönös a dolog. :)

Ha nem, akkor viszont finoman és kedvesen elvenném a kis kezét magamról, és megtartanám azt a bizonyos 3 lépés távolságot tőle.

2013. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szóval akkor egyértelműen tudjátok, hogy tetszetek a srácnak? És véletlenül sem lehet az ilyesmit haverkodásnak tartani, még akkor se, ha a srác valami hülye indokot talál, hogy hozzátok érhessen, vagy esetleg akkor nem mond bókokat, amikor pl. az arcotokhoz hozzáér? És ha elfogadtok apróbb dolgokat (pl. fagyit), akkor az is azt jelzi, hogy ti is nyitottabbak lennétek többre, és nem csak haverkodtok?
2013. aug. 8. 21:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ahogy leírtad. :)
2013. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egyértelmű, ha bejön engedem
2013. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ha nem tetszik nektek a srác, akkor minden esetben jelzitek? Nem lehetséges, hogy csak azért viselkedtek így, mert kedvelitek ugyan, de nem jön be nektek? Mert pl. az adott lány mindig mosolyog, ha meglát, és úgy néz rám a szép szemeivel, hogy összezavar. És ha mondjuk már a combját is engedte megpaskolni, akkor az is azt jelzi, hogy bejövök neki, és tolerálja a közeledést?
2013. aug. 8. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én amilyen vak vagyok tuti nem venném észre, én csak azt hinném, hogy haverkodik. Volt olyan, hogy már régóta bejöttem valakinek, mindnekinek feltűnt, csak nekem nem. Én tudtam meg utoljára, de már 2x is előfordult velem, szóval én tuti nem venném észre, ha valamit akar mondja meg. És akit nem bírok az így se-úgy se fog közeledni hozzám, mert én kinyilvánítom.
2013. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!