Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ez nálatok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez nálatok tényleg ennyire sérti az egótokat?

Figyelt kérdés

Nos!

Akárhányszor szakítottam vagy ismerkedés kapcsán mondtam az illetőnek, hogy szerintem jobb lenne, ha befejeznénk a dolgokat, persze szebben megfogalmazva, akkor jött a válasz a másik féltől, hogy: "Igen, igen szerintem is. Már én is akartam mondani. Jó, hogy te hozod fel előbb. Szerintem sem illünk egymáshoz." És társai...

Holott tudtam biztosan, hogy az illető nem így gondolja.


Miért kell ilyenkor álarc mögé bújni?


Csajok, ti is tapasztaltatok már hasonlót?


Ha nekem mondták, hogy vége, akkor én azt elfogadtam és nem kontráztam vissza, hogy:"de jó, már én is épp szakítani akartam."


2016. jún. 16. 18:19
1 2 3 4
 1/33 cukilányka 0.0 ***** válasza:
2%

Arra még nem gondoltál, hogy tényleg annyit érsz a férfiak szemében, hogy tényleg ki akartak dobni? :)


20L

2016. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert sajnálják h vége, vagy hírtelen érte őket, és nem tudták hogy reagálják le. 27/F
2016. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Jajj, cukilányka! Már csak te hiányoztál...


Nincs valami kuncsaftod, így 18:25 és 19:00 magasságában?

Őket szórakoztasd!

2016. jún. 16. 18:26
 4/33 anonim ***** válasza:
50%
Ezt pont egy prosti mondja?:D
2016. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem szakítottak előbb ők?
2016. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

2.

Igen, erre már én is gondoltam!

Köszi a választ.

2016. jún. 16. 18:26
 7/33 anonim ***** válasza:
20%
Talán sírniuk kellene utánad, mint egy pincsikutya? Az tetszene mi. Na álmodban!
2016. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

5.

Na ez az! Bennem is mindig ez a kérdés merül fel. Volt akit megkérdeztem, de csak hebegés-habogást kaptam. És egyszer egy "nem akartalak megbántani" semmitmondó dumát.

2016. jún. 16. 18:28
 9/33 A kérdező kommentje:

7.

Ismét egy nagyooonokos!

Nem várta senki. De álcát sem kell felvenni.

2016. jún. 16. 18:29
 10/33 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok cukilánykát! Semmi rosszat nem tett, azokat kell bántani,akik 20 évesen 40-es vagy idősebb férfiakkal jönnek össze. Az elítélendő, a prostitúcióval semmi gond nincs.
2016. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!