Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak, akik tizenévesen nem néztek ki jól és kb. az összes lány inkább elfordult tőlük, felnőttként viszont már egészen vonzók és jól néznek ki, mennyire vagytok visszahúzódóak?

Figyelt kérdés
Nehezen szánjátok rá magatokat, hogy kezdeményezzetek egy ismerkedést vagy elhívjatok egy lányt randira?
2016. jún. 15. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kövér voltam 20 éves koromig, és igen, én voltam az, aki a csoportképeket csinálta, mert hát senkinek nem hiányoztam róla. Azóta lefogytam, elkezdtem edzeni, sokak szerint elég jól nézek ki, de még mindig visszahúzódó vagyok, nagyon nehezen kezdeményezek. (Mondjuk ha rávettem magam, eddig mindig csak nem jött) Meg például sok minden megmaradt. Régen strandon csak a medence partján vettem le a pólómat, mert szégyelltem, hogy kövér vagyok. Na ma már ezt nem kéne, mert 3 év edzés azért már meglátszik, de még mindig ugyanezt csinálom, hogy pl büfébe menet mindig felveszem a pólóm. Sokan nem is értik, hogy mi van. 23/F
2016. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom előzőhöz. Nekem is ez van, csak én 21 éves vagyok. Lefogytam, megizmosodtam az elmúlt 2-3 évben. Az ismerőseim csodálkoznak is, hogy még nem volt barátnőm, de sajnos a belső átalakulás az nem megy olyan gyorsan. Azért azt nem mondanám, hogy visszahúzódó vagyok, elég sok barátom van, lány-fiú egyaránt, csak az intimebb kapcsolat kialakítása nem megy.
2016. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha egyszer azt vennéd észre, hogy egy lány érdeklődik irántad, vagy mondjuk kezdeményez nálad, hogy fogadnád, mi lenne a reakciód?
2016. jún. 15. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is ugyanez, szóval sok barátom van, régiek is, újak is. Meg rengeteg lány barátom lett. De a "csajozós" kezdeményezés az nem megy.
2016. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nehez kezdemenyeznek.
2016. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig első vagyok. Egyszer már volt ilyen, örültem is, de sajnos az nem jött össze végül. De lehet volt már ilyen több is, csak nem vettem észre. Én olyanokra nem figyelek fel, hogy mondjuk egy lány mosoly felém, mert akkor például hátrafordulok, és keresem, hogy kire mosolyoghat. Ez most elég önbizalomhiányos gondolat lett, de tényleg ez van :D
2016. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az vicces (illetve inkább szomorú), hogy még csak rondának sem kell lenned, hogy elforduljanak a csajok tőled, elég ha csak átlagosan nézel ki, vagy ránézésre nem vagy elégé izgalmas, introvertált vagy, nem vagy elégé magas, stb... és máris elvéreztél a csajozás terén.
2016. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nos, igen, ha csak jeleket küld, az önértékelési zavar miatt azt nagyon könnyen félreolvasom, illetve nem hiszem el a mögöttes tartalmát, bármilyen triviálisnak is hasson. Számomra tényleg az a megoldás, ha egyértelműen közlik, vagy valami nagyon félreérthetetlen módon közelednek.
2016. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:

Régen én is kövér voltam és dettó ugyanúgy mindig én fotóztam,hogy ne kelljen rajta lennem:D

Eléggé. Hál'istennek kezdeményeztek helyettem.

De ha ilyet találsz,te is próbálkozhatsz.

2016. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tizenévesen megkaptam, hogy milyen ronda vagyok, huszonévesen már szóba álltak velem, persze csak akkor, amikor szívesség kellett, most 30 vagyok, ott van a fejemben, hogy biztos elküld, mert már százszor visszautasítottak, de igazából nem érdekel, odamegyek bármelyik nőhöz.


Na, mondjuk ez a fórum sem növeli a férfiak önbizalmát, főleg mikor a kedves hölgyek leírják, hogy mit képzelnek magukról a férfiak, hogy megnézik, meg leszólítják őket.

2016. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!