Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások és saját véleményem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások és saját véleményem szerint is "szép, de üres" nőként, hogyan érhetném el hogy ne csak fizikai vonzalmat keltsek a férfiakban, hanem valaki tényleg őszintén szerelmes is legyen belém és ragaszkodjon hozzám?

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságok kellenek ehhez, vagy milyen közös élmények, vagy akármi, bármilyen tanácsot szívesen fogadnék...

21/N


2016. jún. 18. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért gondolod magadról hogy szép de üres vagy, erre nagyon kíváncsi vagyok.
2016. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nagyon görcsösen állandóan csak a külsőmmel foglalkozom minden szabadidőmben, nem nagyon csinálok mást, emiatt eléggé unalmas vagyok.


De kicist én már belebetegedtem ebbe mert középiskolás koromban volt rajtam felesleg meg fgoszabályzós voltam és nagyon súlyos mértékben pattanásos is, meg nagyon sápadt szóval elég sokat csúfoltak ami most ki is jön eléggé.

2016. jún. 18. 18:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi, ha ennyire tisztában vagy vele, hogy mi a baj veled, akkor nem is lenne olyan nehéz változtatni __HA__ akarnál...


Nem olyan nehéz elkezdeni olvasni, foglalkozni azzal, hogy mi történik a divat világán kívül, eljárni kulturális programokra, kirándulni, bármit csinálni, ami élményeket jelent, és amikről tudsz beszélni másokkal

2016. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el önismerettel foglalkozni. Légy nyitott. Légy figyelmes, ne legyél önző egoista hisztis p..csa. Tiszteld a másikat, tudj kompromisszumot kötni.


Javaslom olvasd el Allan és Barbara Pease-től a Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?; Csernus Imrétől a Férfi és a Nő című könyveket. Ezekből sokat fogsz tanulni.


Azért, hogy ne csak üres legyél, azért neked kell tenned elég jócskán.

2016. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a gond hoyg ha ezzel tisztában vagy, de nincs meg az igényed hoyg változtass ezen, akkor sajnos marad az üresség. Szerelmes pedig az ember nem egy szép szembe vagy arcba lesz, hanem olyan emberbe akivel lehet beszélgetni, akinek van véleménye, akivel lehet vitatkozni dolgokról, akinek vannak céljai, tervei, eszközei ezeket megvalósítani, van hobbija, elvárása, igénye maga és mások felé, de javítsatok ki ha nincs igazam.


Én világ életemben tanultam, olvastam, mindig az volt a gond hoyg nem volt elég időm arra hogy az érdeklődésem kielégítsem, nem lehetett egyszerre olvasni, sportolni, társaságba járni, rajzolni, zenét hallgatni...stb. Mai napig felnőtt fejjel is kb a következő 10 évre megvan a tervem hogy miket szeretnék csinálni. Ez viszi az embert előre.


Változtass rajta, ahogy előzőleg írták, olvass, járj kulturális eseményekre, bővítsd a látóköröd. 21 évesen iratkozz be egy suliba, tanuld amihez kedved van, vagy amihez nincs de érdekel. Legyél valaki saját magad előtt és utána várd azt hogy ezt az embert megszeresse egy másik.

2016. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy csésze tea mellett akár még hajlandó is lennék elmondani a véleményem, és talán tanácsokat is adnék, de ha te is érzed mi a probléma, akkor azt is tudnod kellene hogyan tudsz ezen változtatni.
2016. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor ne csak a külsőddel foglalkozz állandóan.
2016. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Naponta mennyi idöt szánsz a megjelenésed javitására?
2016. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
asszem mindent leírtak, megvolt az első lépés, a beismerés, jöhet a többi, h teszel érte, h ne legyen ez. :)
2016. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan férfiakkal vedd magad körül, akik nem felszínesek. Keress kicsit érzelmesebb típusokat. Bármit csinálhatsz magaddal, nem lesz értelme, ha rideg bunkó emberek az ideáljaid.
2016. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!