Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? A barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? A barátnőmet, megszeretném lepni, gyertya fényes vacsorával, aztán egy romantikus film, szobába illatos gyertya, vörös rózsa/szirmok (barátnőmnek ez a kedvence) egy kis édesség, meg egy szerelmes vers (saját)

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Szép gesztus, de csak úgy elég luxus. Minél többet nyújtasz neki, annál magasabbra teszed a lécet, annál bonyolultabb lesz mindig túlmúlnod magad. Az ötlet amúgy nem lenne rossz, de arra nagyon figyelj, hogy alkalmas is legyen. Én is próbálkoztam már hasonlóan romantikus lenni, minden elő volt készítve, de pont egy rossz napja volt, dühös volt, és elbukott az egész, nem volt hangulata a meglepihez.
2015. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenki másra vágyik.. Te ismered a barátnődet, ha romantikus típus, akkor nagyon fog örülni. Ha rocker, akkor egy koncert utáni vad éjszaka közben elszavalhatod neki a versed.
2015. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Rocker vagyok, és tök jó, amit leírt a kérdező. Ha valamennyire is romantikus típus a lány, és szerelmes beléd, nagyon fog örülni:)

Első: úgy hülyeség, ahogy van. Ha normális a lány, erről szó sem lesz. Utána is úgy fog örülni akár 1 szál virágnak, mint régen. Ha meg nem normális, azzal nem kell kezdeni(aztán itt picsogni róla GYIK-on)

akinek nem inge..

2015. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jobban romantikus,annyit nem írtam oda,h a vacsorát is én csinálok(tudok főzni)
2015. jan. 26. 23:21
 5/14 anonim válasza:
100%
WOW! Nem akarsz feleségül venni? Lehet az esküvő Vegasban is!!!!!
2015. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus, pont az ilyen típusú pasik foglaltak.


Szerintem örülne neki, mondjuk én magamból indulok ki!

2015. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hmm nem rossz :D de nagyon szeretem a volt barátnőmet,úgy hogy bocsi :) am ez a terv bukta lett,most vallotta be a barátnőm,hogy megcsalt és jó pár hónapja ezelőtt...
2015. jan. 26. 23:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Na, ennyivel bentebb vagy.
2015. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ja.. am 23/f
2015. jan. 27. 00:03
 10/14 A kérdező kommentje:
am ilyen fiúkból van sok,csak a legtöbb lány barátzónába teszi és mielőtt valaki letámad avval,h mink fiúk,csak olyan lány kell ak rossz velünk(kulturálisan megfogalmazva)nem értek egyet..
2015. jan. 27. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!