Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti miért romboljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért romboljátok le a csúnya fiúk önbizalmát, becsületét?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 15:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, tényleg elárulhatnád, mit értesz önbizalomrombolás alatt (a becsületet hagyjuk, azt csak szimplán nem értem)... csak mert ha a gyakoris szenvedő pasikból indulok ki, akkor az önbizalomrombolás alatt az elutasítást értitek, ha meg igen, akkor bocsánat, de menjetek a sunyiba. Nehogymár azér' kelljen összejönnöm/randiznom/szexelnem valakivel, mert "jaj, meg ne bántsam szegényt", meg "nehogy leromboljam az önbizalmát", azért álljon már meg a menet. Egyelőre még megvan az az alapvető emberi jogom, hogy a társas kapcsolataimat ne kényszer hatására, hanem szabad akaratomból alakítsam ki. Megköszönném, ha nem sajnálnátok tőlünk ezt a jogot. Amúgy meg az "oké, azzal is randizok, akivel nem akarok, nehogy sérüljön"- elv az fizikai képtelenség is lenne. Ha adott napon 8-an próbálkoztak be, akkor eszerint a "logika" szerint mind a 8-cal ezt kellene tennem. Ja, hogy akkor meg r.ib@nc vagyok? Áh... mindegy.

Lépek, mielőtt rádzúdítom az összes gyakoris rinyapasi iránt érzett őőő... nem is tudom micsodámat.

2016. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem a visszautasítással van a gond, hanem annak a módjával. Hol lenne az normális, hogy azzal a szöveggel utasítanak vissza, hogy "Bottal se nyúlnék hozzád!". Egy ilyen visszautasítás után, persze hogy nincs önbizalma a férfinak ismerkedni.

A kérdésre is válaszolva, szerintem ennyi az érzelmi intelligenciájuk.Na meg annyian próbálkoznak náluk, hogy nyugodtan megengedhetik maguknak ezt a stílust.

2016. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
"Bottal se nyúlnék hozzád!" - Soha nem utasítottam el így senkit, bunkó is csak akkor voltam, amikor okot adott erre a másik fél (egyébként nem szeretek olyan lenni, de van, amikor nincs más választásom). Nem tudom, ti milyen nőkkel ismerkedtek, hogy ezt tapasztaljátok.
2016. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
Jaaa, ilyen mítoszokról én is hallottam már... hol is? Ja igen, csak és kizárólag a gyakorikerdesek.hu férfiközönségétől (ill. annak is csak egy részétől). Soha nem hallottam még ilyet a való életben, pedig folyamatosan emberek között vagyok, és nem új téma a párkeresés sem. Lehet, hogy ha nem a leginkább kikent-kifent-műhajas-felpolcoltcicis csajoknál próbálkoznátok, akikről kilométerekről sugárzik az önelégültség és a flegmaság, akkor nem járnátok így. De mondom, csak lehet...
2016. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

#14

Persze, amiről nem hallasz, az meg se történik ugye, teljesen logikus. Tudod a kedves barátnéid nem szoktak ám eldicsekedni azzal, amikor bunkóznak, kihasználnak és megaláznak másokat.


Nekem volt ilyen ismerősöm (nem plázacica), aki a barátnők előtt adta a kedves, aranyos, megértő lányt, pedig valójában egy önző, bunkó féreg volt, aki mindig arra ment, hogy lehúzza, kihasználja a fiúkat elképesztően ocsmány stílusban. Olyan is volt, aki ugyanezt csinálta, csak úgy, hogy közben észre se vette magát.

2016. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Hat gondolom valami arrogans ribizlitol szarmazik az ilyen jellegu visszautasitas... amugy en sosem utasitottam vissza ilyen formaban valakit. Szimplan megmondtam hogy nem igazan az esetem es kesz. Ezt nem.kell tulragozni. Utana lett a sracnak egy tok aranyos baratnoje o nyilvan ugy tetszik neki ahogy van.
2016. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem plázacica volt, aki ezt mondta nekem. Teljesen normális nőnek tűnt. Nem bunkó módon közeledtem felé. Csak elakartam hívni beszélgetni, meginni egy cappuccinot.
2016. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%

Tudom, hogy vannak ilyen kétszínű, mézesmázos, számító nők, nekem is volt olyan ismerősöm, aki ilyen típus, bár én nem ezen a téren tapasztaltam meg ezt a fajta viselkedést tőle, de azért nem kell minden nőt leírni. Ha lepontoztok, akkor sem utasítottam el bunkón senkit ok nélkül.


Akivel bunkó voltam, az tolakodó volt, nem értett a nemből, feltartott, és nem értette meg, hogy nem vagyok időmilliomos... ilyenek.

2016. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%
Én nem szoktam beszólogatni a nem szép fiúknak, ez az egyik, a másik meg, hogy lehet, hogy eleve kevesebb önbizalmuk van nekik mert ők sem látják már magukat elve szépnek :( Aki meg bánt miatta, hogy nem vagy szép, az meg érzéketlen, azzal nem kell törődni, rá se ránts
2016. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!