Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy fullos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fullos pasikat csúnya nőkkel látok az utcán, a fullos nőket pedig általában más fullos nők társaságában vagy egyedül, pasi nélkül?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 21:59
 1/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
24%
Mert nem a földet nézed gyaloglás közben.
2016. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
gonosz nők nem állnak össze az pasival aki szembe jön hát szörnyű...
2016. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Kikérem magamnak, az én barátnőim nem csúnyák, sőt.

És a barátnőik sem csúnyák, ráadásul nem is magányosak.

És a barátaim sem csúnyák, és az ő barátnőik sem azok.

Szerintem menj ki az utcára és nézz körbe. A gondolataid, és az elvárásaid nagyon nem tükrözik a valóságot, így pedig elég cudar lehet élni. :(

2016. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem rossz a szemed szerintem :-p
2016. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 omba ***** válasza:

Melyik utca ez?

Látni is azt látsz (meg), ami a fejedben van.

Én se vagyok fullos (bár lövésem sincs az micsoda), aztán mégis nekem jutott a világ legjobb nője.

2016. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Sok fullos nő elviselhetetlen. Nem mindegyik, de sajnos 10-ből 8 tuti sötét és hisztis pi*a. Így ha egy fullos pasi (akinek esze is van) normális csajt akar azért több csaj között körülnéz és meg van az esély rá hogy nem egy fullos csajban találja meg élete párját.
2016. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert még nem vagy eléggé beszívva!
2016. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

a leggyakoribb ok a gyerek.

a szép nőnek és a fullos pasinak születik egy gyereke.

a szép nőre mivel nem ért a táplálkozáshoz a terhesség alatt a 10-12 helyett felugrik 20-25 kiló.

megszüli a babát lemegy egy 10es,de a többi marad.

aztán ha eléggé buta akkor úgy van vele,hogy én szültem,gyerekem van mindenki ugráljon körbe akkor is ha testileg elhagytam magam,sportolni meg helyesen étkezni nem fogok,a férjem is így fogadjon el.

csak a legtöbb esetben a dagi hájas test és a kemény merev farok nem egy társaságba járnak,úgyhogy ha nem változtat akkor nem sokáig lesz vele a fullos pasi.

a pasi elkezdi nem kívánni,a nő nem változtat,viszont egyre jobban neheztel és kész is a szakítás aminek a gyerek issza meg a levét.

és az egész oka csak a lustaság és a táplálkozási műveletlenség.

2016. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

aha minden nő gonosz csak mert nem tudnak mit kezdeni a mai félénk, gátlásos, érzelmi iq val nem rendelkező fizikailag és anyagilag is satnya kisfiukkal

és igen a nők is ilyenek manapság mert ugyan abba az inger szegény világban nő fel

de emiatt egyik nemet se kel gonosznak nézni

és nem kéne elvárni hogy menjünk vissza a középkorba mert életképtelen pasik azt hiszik ott majd ők lesznek a királyok a többségük meg se érné a felnöt kort

2016. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!