Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért van az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, ha egy lány olyan jeleket küld felém, hogy bejövök neki ( minden apró kis jel is erre utal), ha én lépek, akkor azt mondja, hogy bocs, legyünk inkább barátok? Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés
Velem már sokszor fordult ez elő. Nem vagyok se csúnya, se szép, amolyan átlagos. Vannak betegségeim, ezek első ránézésre tényleg furák, de utána meg lehet szokni. Sztem tök udvarias vagyok, kedves, jófej, vicces stb., úgyhogy nem értem mi a gond. A témához visszatérve, eddig olyan jeleket adott a csaj ( aki az oszt.társam is egyben), hogy lehet, bejövök neki,még mások is mondták, sőt utaltak is rá. Beszélgettünk is, akkor is jófej volt. De ha lépek, akkor mindig balul sül el. Ez miért van ? Velem van a baj ???? :o Néha nem nagyon értem a lányokat, hogy most akkor mit akarnak. Barátkozni v. barátságnál többet ? Ezt sose értettem náluk. Ha meg tudnátok magyarázni, az jó lenne. :)

2016. jún. 19. 19:17
 1/4 A kérdező kommentje:
18/F.
2016. jún. 19. 19:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tesztelik a csajok a pasikat, hogy ezáltal növeljék az önbizalmukat egy nagyobb halra.
2016. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a lányok szeretik húzni a srácok agyát, hogy udvaroljanak nekik.
2016. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Vannak betegségeim, ezek első ránézésre tényleg furák" - Nem lehet, hogy a fura betegségeid miatt olyanok veled, és te csak félreérted a viselkedésüket?
2016. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!