Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány azt mondta randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondta randi után hogy legyünk barátok mert szimpatikus vagy akkor nagy esélyel kapcsolat is lehet belőle?

Figyelt kérdés
Azt mondta szimpi vagyok és legyünk barátok. Nagyon örültem ennek mert úgy érzem ebből jó kapcsolat lehet ugyanis a legnagyobb szerelmek barátságból alakul ki és a leghosszabb legjobb kapcsolatom is barátságból alakult ki, ezért gondolom hogy nagy esély van rá.
2016. febr. 8. 07:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát, ha én azt mondanám egy srácnak, hogy legyünk barátok, akkor nálam csak haverok maradnánk, se több, se kevesebb.


Csak itt nem tudom, hogy a barát = fiú szerelmi barát, vagy barát = haverság és nem szerelmi barát


Ne tőlünk kérdezd meg ezt, hanem vele kéne sokat beszélgetni, hogy kiderüljön, hogy mi is lesz ebből.

2016. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1. Haversági barát MÉG de szépen lassan ebből lesznek a legnagyobb szerelmek. Mondom a legjobb kapcsolatomnál is 2 évig csak haverság volt aztán mi lett ebből úr isten..........
2016. febr. 8. 07:38
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne álmodozz,persze összejöhet később,de ne éld bele magad.
2016. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy magyarul azt jelenti esélytelen. Az egy dolog hogy ha két ember mikor megismerkedik, egyik sem akar többet a másiktól, és csak szimplán barátok, magyarul sose randiztatok, abból lehet még valami később. De ha úgy indul az ismerkedés hogy randi, ami ugyebár azt takarja magában, hogy többet is szeretnél, és a végén lebarátoznak annak ott is a vége.
2016. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Turista kollégával értek egyet!

Járj nyittt szemmel, ismerkedj másokkal, ha ő csak barátságot akar. Aztán lehet belebotlsz az igaziba, vagy a lány jön rá, hogy mégis többet érez, mint barátság.

2016. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én pedig számítok rá. Tényleg ha mellette vagyok Mindig jókat beszélgetünk stb. akkor előbb utóbb ki kell alakulnia. Szép lassan közeledek. Tényleg sok barátságból szerelem lett én akár évekig fogok rá várni és mint barát mellette lenni
2016. febr. 8. 07:48
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te több amerikai gagyi romantikus filmet láttál, mint ahogy nőben volt a farkad az életben.


A problémáidat pedig az előttem szólók már megfogalmazták. Ha te éveket akarsz várni egy nőre, akkor csináld. Biztos az evolúció úgy írta, hogy kellenek ilyen srácok is a sikeresek mellé.

2016. febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
4. Ez hulyeség. Miért lenne más az? Érzelem aszerint alakul hogy eredetileg hogy találkoztatok? HA úgy találkoztok hogy randi akkor semmi nem lesz ha úgy tAlálkoztok hogy nem randi akkor barátság lehet. Ennél azért az emberi érzelem bonyolultabb hogy
2016. febr. 8. 07:59
 9/24 A kérdező kommentje:

8. Bocsi rosszul fogalmaztam.

Tehát ha úgy tAlálkoztok hogy randi és barátság akkor nem lehet ebből több. Viszont ha úgy találkoztok hogy nem randi akkor lehet több barátságnál

2016. febr. 8. 08:04
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értelek kérdező. Te már eleve csak azt tartod jó válasznak amit CSAK TE GONDOLSZ. Viszont feltettél egy kérdést amire mi válaszoltunk. És folyamatosan csak az általad vélt gondolathoz ragaszkodsz a többiek válasza nem is érdekel.


Akkor minek tetted fel ezt a kérdést?

2016. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!