Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányként (20+) idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányként (20+) idősebb férfihoz (35+) hogyan érdemes közeledni?

Figyelt kérdés

Úgy általában hogyan közelednek egy ilyen korú férfihoz? Elég komoly emberről van szó, de egy idő után fel tud szabadulni is. de bizonytalan vagyok. hogyan jelezhetném neki hogy tetszik nekem?

lehetőleg úgy hogy ne nézzek fiatal cs.trinek.

Nagyon jó érzés a közelében lenni, csak nem tudom hogy ő is ezt érzi-e...


2016. jún. 20. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Te csak maradj még a bugyidba!
2016. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Nekem elég az élet, a munkám komolysága, pontosan azért érdekelnek csak a fiatal lányok, mert talán Ők még élnek. Ez utóbbi nem félreértendő, nem az alkalmi kapcsolatra vagy ilyesmire vonatkozik!

Tehát pont, hogy nem komolyságot várok, de úgy látom a Te kiszemelted nem az a típus, mint én.

2016. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Buliba, társaságba, beszéletés közben könnyen felszabadul, hétköznapokon tűnik inkább komolynak. És pont ezért nem tudom eldönteni...
2016. jún. 20. 00:35
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem baj az, ha beléje szeretel he more
2016. jún. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Remélem azzal is tisztában vagy, hogy egy ilyen korú férfi már tényleg csak komoly kapcsolatot szeretne, akivel családot is alapíthat.


Képes lenni kb pár éven belül, ha minden jól megy, szülni neki gyereket? Feladni a fiatalságodat egy 15 évvel idősebb férfi miatt?


Véleményem szerint, ne nagyon akarj teperni ehhez a férfihoz, csak jó tanács. Nagyon fiatal vagy, előtted az élet, ő pedig már jóval túl van azokon, amiket még csak te most fogsz átélni.


Persze, hogy vonzóak a 30 felettiek, nemcsak külsőleg, de megvan az anyagi biztonság, valamennyire érettebbek is..stb.


Remélem aludtál erre a témára, és azért átgondolod még egyszer ezt az egészet és remélem, be fogod látni épp ésszel, hogy nem vagytok egy súlycsoport semmilyen téren is, hogy ebből legyen egy hosszú távú kapcsolat.

2016. jún. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
mire te 35 leszel, akkor lesz ő 50. az már lehet nem fog annyira tetszeni
2016. jún. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Nagyon jó érzés a közelében lenni, csak nem tudom hogy ő is ezt érzi-e." - azt azért jó volna tudni...

Legyél a közelében minél többet, nyilván fel fog neki tűnni.

2016. jún. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem írhatsz:D
2016. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg például buliban, hogy nem lenne e kedve veled kettesben is elmenni moziba vagy dumálni valamikor. Venni fogja a lapot, ha meg nem, akkor úgy gondolja, hogy túl fiatal vagy, és azzal meg nem akar megbántani, hogy csak egy menetre vállal be
2016. jún. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A korkülönbséget azt most hagyjuk tisztában vagyok vele és még nem is vagyok biztos benne hogy mit akarok, egyszerűen csak meg akarom tudni hogy tetszem-e neki
2016. jún. 20. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!