Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha a fiúk aranyosnak tartanak?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, de a koromnál így is fiatalabbnak néznek. Ha ezt mondják rám, akkor szépnek nem tarthatnak? Igaz mondják azt is rám hogy szép vagyok, de a legtöbbször az első reakciójuk, hogy aranyos vagyok.
2016. jún. 20. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből nekem egy olyan lány jut eszembe, aki első benyomásra (vagy sokadikra) kedves, barátságos, nem az a divatszépség, de jól néz ki, csinos, összességében szimpatikus jelenség.
2016. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legjobb a tipikus szomszédlány style. Arra mondják csak azt, hogy aranyos, aztán később dugják, mint a lopott biciklit.

No comment...micsoda felszínes dolgok ezek!

Szegény lány, hogy nem simogatják az önbecsülését!

Szépnek nem tartanak? Igaz,azt is mondják rám, hogy szép vagyok....

Legyél nő, tudd, amit egy nőnek tudnia kell és senkit sem fog érdekelni, hogy 10 pontos vagy csak 7 pontos a szépséged. Nagyon gyerekes a kérdésed, pedig ez a felnőtt kategória!

2016. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet ennyiből tudni. Arra a lányra is szokták mondani, h aranyos, aki kedves, rendesen, ám nem igazán szép, csak nem akarják megbántani. Mint amikor a haverod bemutatja az új, kicsit csúnyácska/duci barátnőjét a társaságban és megkérdezi tőled, h milyen. Te mit mondanál? Ugye, hogy azt, hogy "öhmm, aranyos" ?
2016. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam azt is mondják hogy szép vagyok, de az aranyost is.
2016. jún. 20. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy a 4 fal között nagyon nagy r.b@ncnak kell lenned, hogy kicsit árnyald a cuki összképet!;)
2016. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rám is ezt mondják, de persze a lányok.... A koromhoz képest, én is fiatalabbnak nézek ki.. 19/F
2016. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!