Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt itt, főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt itt, főleg ezen az oldalon, hogy ha egy fiút aranyosnak, cukinak tartanak a lányok az rosszat jelent és sosem fog barátnőm lenni?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla, kisfiús testalkatom van, pici vagyok és alig haladom meg az 50kilót súlyban is, magasságom sem éri el a 170centit, most ez tényleg ennyire rossz dolog lenne és tényleg azt jelentené, hogy a lányoknak nem kellek?

Volt olyan, hogy buszon neveztek aranyosnak a lányok vagy facebookon írták ak épem aláa, hogy cuki, aranyos vagyok, most ez azt jelenti, hogy ássam el magam, mert így sosem lehet barátnőm. Csak, mert mindenki erre célozgat, hogy én aranyos, cuki fiúként egy esélytelen, bűnronda valmi vagyok, csak nem értem miért mondják ezt, szerintem tetszettem már több lánynak is. Smároltam már olyan lánnyla, hogy fülig ért a szája az örömtől, szóval szerintem annyira csak nem lehetek esélytelen a lányoknál, peidg mindenki azt akarja velem elhitetni, hogy az aranyos, cuki fiúk azok selejtek meg esélytelenek a lányoknál. Tényleg így látjátok sokan? Lányok, fiúk véleménye egyaránt érdekelne, ha lehet írjátok meg korotok és nemetek is! Köszi előre is!



2013. febr. 23. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd 30 éves korodra megférfiasodsz. Addig is kezd el sportolni és szerezz egy kis önbizalmat.
2013. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert így van. Akinek tényleg tetszettél, annak valszeg nem az volt az első gondolata rólad, h milyen aranyos vagy.
2013. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy fiút aranyosnak, cukinak tartanak a lányok, akkor a srác nagy eséllyel a barát zónában fog kikötni.
2013. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!