Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan, hogy ott van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy ott van az orrunk előtt az igazi, csak nem vesszük észre?

Figyelt kérdés

Ismerek a netről egy srácot, és már vagy 1,5 éve beszélgetünk szinte minden nap, tök jó barátok lettünk, de még csak most fogunk találkozni, mert elég messze lakunk egymástól sajnos. :S


Kicsit tartok tőle, hogy mi van, ha esetleg bejön majd nekem, vagy én neki, nem szeretnék ebből bonyodalmakat. Képről ugyanis tetszik, és én is neki. Ettől függetlenül voltak azóta kavarásaink másokkal, és mindig megbeszéljük a szerelmi ügyeinket. És az a legfurcsább, hogy hiába nem láttam még személyesen, de nagyon jól ismerem őt, az összes hibáját és pozitív tulajdonságát is, és így is nagyon bírom, szóval túl nagy meglepetések már nem érhetnek. Ráadásul az elveink, életfelfogásunk, hobbijaink is megegyeznek, és nagyon megbízható srác.


Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Nem furcsa egy kicsit?


2016. jún. 20. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A páromat egy közös társaságban ismertem meg, úgy, hogy mindketten aktívan ismerkedtünk közben másokkal (a társaságon kívül), tudtunk egymás ismerkedéseiről.

Kb. fél éve volt nagyjából heti rendszerességű kapcsolatunk, amikor egyszer kettesben beszélgettünk, és megláttuk egymásban a potenciális társat. Addigra már ismertük egymás összes hibáját és pozitív tulajdonságát, nem értek meglepetések egyikünket sem, és ez nagyon jó alapnak bizonyult egy harmonikus párkapcsolathoz (ami azóta egy éve tart).

2016. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért az szerintem túlzás, hogy minden tulajdonságát ismernéd.

Én is beszélgettem egy sráccal a neten, napi szinten skypeoltunk és igaz, hogy csak 10 hónapig, de amikor találkoztunk és tényleg megismertem (ami nem egy találkozó volt) akkor jöttem rá, hogy mennyire nem ismerem, pedig én is abban a hitben éltem, hogy nagyon ismerem.

Szóval szerintem várd meg, hogy milyen lesz a találkozó és utána aggódj ilyeneken.

2016. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy évig majdnem napi szinten kerülgettem a páromat a munkahelyemen. Egy közös buli és egy egyéjszakás kaland kellett hozzá, hogy rájöjjek, hogy nekem ő kell.
2016. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!