Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet, hogy aki mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy aki mellett érzem hogy ő az igazi, és érzem h nem közömbös a viszonyunk akkor is összejön ha nem teperünk egymás után?

Figyelt kérdés
Kezdetben tepert utánam, akkor én ezt hülyülésnek vettem...meg nem gondoltam komolyan. Majd megharagudott rám, bár ez se biztos de én ugy láttam durcis lette, lett köztünk egy rossz viszony, rátapadt egy barátnőm ő vele kikezdett, meg egy másik csajnak udvarolt, újra találkoztunk olyan érzésem volt hogy sorsszerű, kedves voltam vele még ha nem is jóba váltunk el, mára jóba vagyunk ugy érzem megszokta a néha temperamentumos természetem.
2015. aug. 3. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja, majd kialakul. A többi csajjal nem járt?
2015. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a leirasbol ugy tunik, hogy alig ismeritek egymast.

Mibol gondolod, hogy o az igazi ha nincs koztetek semmi csak haversag?


Az igazi az nem ugy lesz, hogy te kinezel egy palit magadnak es hu o az igazi, hanem amikor mar jartok egy ideje es mindKETTEN ugy erzitek, hogy a vilag megszunik korulottetek es csak ti leteztek, akkor tudni fogod hogy o az igazi. Addig meg jonnek meg vagy 100an akikre azt fogod hinni hogy o az igazi, kozben pedig nem is!

2015. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem járt másokkal sose volt barátnője csak próbálkozott.
2015. aug. 4. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!