Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kapok több üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok több üzenetet Tinderen?

Figyelt kérdés

20 éves fiatal lány vagyok egy pár napja letöltöttem a Tindert ismerkedés céljából. Én átlagosnak mondanám magamat ennek ellenére sokszor hallom vissza hogy xy-nak tetszem,szimpatikus vagyok. Szóval viszonylag szép vagyok .

De Tinderen egy érdekes jelenség alakult ki. Eddig megmondom őszintén csak a nekem tetsző jóképű fiúkat húztam jobbra. Kölcsönösen megvolt a jobbra húzás így tudnánk beszélgetni. Igenám csak eddig kb egyetlen fiú írt a 15-20-ból. Utána arra jutottam hogy átlagos fiúkat is fogok lájkolni ha szimpatikusak a képei/bemutatkozása. Na így lett kb 50 párom de üzenet még mindíg nincs.

Én lány létemre kezdeményezzek beszélgetést? Vagy várjak még? Szerintem ha egy fiúnak szimpatikus vagyok akkor ír és az már régen rossz ha a lány kezdeményez. Meg azt nem értem hogy minek lájkolnak ha utána rám se ír egy betűt sem. Valamit elrontottam?



2016. jún. 20. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én 23 éves srác vagyok és három hónap alatt mióta letöltöttem a Tindert 158 matchem lett.


El tudod képzelni hogy ennyi idő alatt írtam mint a 158 lánynak? Nyilván nem. Egyszerre maximum 4-5 lánnyal ismerkedem és beszélgetek, beleértve azt is ha átmegyünk később facebookra vagy akár még később személyesen is találkozunk.

Többre egyszerűen nincs kapacitása az embernek. Semmi értelme nem lenne akár csak 10 lányra ráírni most, ha naponta csak egy-két üzenetet tudnék nekik írni.


Ezért a többi lányt későbbre hagyom, ha a mostaniakkal nem jön össze semmi. A sorrend ami alapján rájuk írok pedig annyi, hogy időrendben, tehát a legrégebbiek vannak legelöl, akikre ráírok legközelebb.

2016. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Persze 1-es. Mesélj csak, itt elhiszik :D
2016. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Nyugi második, csak ide jár hazudni mert már otthon nem hiszik el. :D


Tinder Badoo meg egy trágyadomb, olyan mintha kimennél a piacra és a ruhák közül választanál. Emberek felszínes emberek gyűjtőhelye. Inkább az ilyen oldalakon nem ismerkednék. :)

2016. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

"már régen rossz ha a lány kezdeményez."


Nem eshet mindenhova sült galamb.

2016. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

2-3:


Miért csináljátok ezt? Szívesen csinálok képernyőfotót a telefonomon, amit aztán áttöltök a gépemre, aztán elküldöm nektek privátban. Mi bajotok van?


Ismerek olyan srácot, aki Budapesten él és 1000 feletti match-e lett szintén kb negyed év alatt. Na ő a sikeres, nem én. Én sehol nem vagyok hozzá.

Értitek hogy a férfiak között is vannak szintkülönbségek? Vannak férfiak akik évi 1 nővel dugnak. Az ő szemükben már az a férfi is nagy szám aki évi 12-vel és sokszor még ezt el sem hiszik neki. És vannak férfiak, akik meg évente akár 50 feletti nővel is vannak. Gondolom ez nektek olyan, mintha valaki azt írná hogy otthon van egy sárkánya a kertben kikötve. Csak mert valaki máshogy éli az életét mint ti, ne legyetek már ennyire hitetlenek. És ne a sárkányban higgyetek, hanem hogy vannak férfiak akik nagyságrendekkel sikeresebbek akár nálatok, akár nálam is.

2016. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Hát persze
2016. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te is ráírhatsz néhány fiúra, nincs abba semmi. Segítek gyakorolhatod a kezdeményezést, küldj képet! Lehet nem túl előnyös képeket teszel fel magadról, az is befolyásolhatja a dolgot.
2016. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Rám is rám írt eddig úgy 4-5 lány a Tinderen.

És nem olyanok akik csúnyák lettek volna.


Ha egy fiú kivételesen tetszik a sok közül, akkor te is ráírhatsz tényleg.

2016. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

En ezt annyira nem tudom elhinni, en minden páromnak írtam kreatív szöveget, azt senki nem irt vissza.

31f

2016. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

# 5 Nekem a szemembe az ilyen férfiak szánalmasak, akik fűvel fával összefekszenek, nem nézek fel rájuk. :)

Nő meg nem csak egy kellék cikk, hogy meghúzom azt cső megyek a következőhöz. Inkább éveken át szeretkezek eggyel, azaz egy olyan lánnyal, aki iránt érzek is valamit, mint több tucattal szexeljek. Szintkülönbségek tényleg vannak, nem csak külső, de értelmi szint különbségek is. :)

2016. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!