Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éven felüli nők számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éven felüli nők számotokra milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés

2016. jún. 21. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
izmos-jóképű
2016. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem létezik.
2016. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

27-37 éves, önálló élete van amibe senki más nem szól bele, igényes a külsejére, tetszik nekem, magabiztos, jó dumás, ha jól kijön a párjával akkor 1-2 év után szeretne gyereket.


26/N

2016. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

- Szexuálisan passzolunk.

- Bizalom-kommunikáció megvan

- Egyenlő felekként kezeljük egymást (tisztelet)

- Önálló (itt nem arra értem, hogy nem lakjon otthon, hanem tudjon magától döntést hozni, ne lehessen könnyen manipulálni)

- Ne csak nőként, hanem barátként is fogadjon el.

- Kölcsönös szeretett.

- Legyen talpraesett.


Ha ezek megvannak akkor kifogtam a Jacpotot!

2016. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

28-40.

Egészségesen él, sportol.

Okos.

Jólelkű, kedves, vissza fogott.

Gyerek centrikus.

Humoros.

Dolgozik, fejleszti magát.

27N

2016. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

imádom, amikor a magukat nőknek kiadó trollok meg sem erőltetik magukat :D


amúgy nincs olyan, hogy ideális pasi. ami mindenképp meg kell benne legyen, az az intelligencia, hűség, megbízhatóság. innentől kezdve meg nincs "megszabva" semmi :D

2016. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az alapvető hogy minden téren a társam legyen. Tehát ne csak párkapcsolat legyen közöttünk, hanem igazi baráti viszony is, és ne legyen munkakerülő, de ha pillanatnyilag nincs is állása az sem érdekel csak lássam rajta hogy próbálkozik.

Ennyi, nem érdekel hogy néz ki hogy sportos-e (persze ne alkoholista drogos legyen) vagy hogy van-e kocsija, megtakarítása...

31N

2016. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akibe beleszeretek.
2016. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!