Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még romantikus pasik? 19L

Figyelt kérdés
Romantika alatt nem virágot és gyertyafényes vacsorára gondolok ezek túl könnyük,hanem hogy választékosan,akár virágnyelven is kutudja fejezni magát,fejből tud rengeteg romantikus verset,és sok idézetet.
2016. jún. 21. 18:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Cicám, már a mondatod első felére sincs nagy igény, nemhogy versekre :DDDDDD
2016. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Ők azok, akiknek nincs barátnőjük.
2016. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

Én fejből tudom az összes romantikus idézetet.


Szólíts Coelhonak. Oravecz Coelhonak.

2016. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
25%
Én az vagyok, csak az a baj, hogy 156cm magas, ragyás arcú, zsíros hajú és ronda is vagyok, pluszban még foghiányos is. Tehát akiknél eddig próbálkoztam, azoknál leginkább hányingert, vagy rosszabb esetben instant hasmenést váltottam ki vonzalom helyett.. 26/F
2016. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
40%
Én inkább benedvesítem a bugyid ;) A romantikus mesélés pedig kimerül abban hogy este a csillagokat nézzük, és filozofálunk arról hogy vajon milyen lehet a világűr, mi hozta létre ezt a bolygót. Ha ilyesmire alkalmatlan vagy, akkor maradj a virágoknál.
2016. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
4%
Normális nem. Aki ilyesmit tud, azzal más gondok vannak. Kompromisszumot kell kötnöd, sajnos. N32
2016. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%
Ja, és mellesleg utálom, ha szórakoztatóközpontnak néznek. Senkinek nem nyalizok. Elegem van abból is, hogy csak én tudok érdemlegesen hozzászólni bármihez, a nőnek pedig annyi a feladata hogy engem hallgat és néha bólogat... rohadt unalmas buta nővel beszélgetni. Romantikus azzal a csajjal vagyok, akiért mindent megtennék, mert annyira érdekesnek, okosnak tartom. Kihívást jelent.
2016. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

"Normális nem. Aki ilyesmit tud, azzal más gondok vannak"


Én még ilyesmit sem tudok, akkor reménykedhetek? :P

2016. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

"választékosan,akár virágnyelven is kutudja fejezni magát,fejből tud rengeteg romantikus verset,és sok idézetet."


Ezek kb. ugyanakkora energiabefektetést igényelnek, mint a virág meg a gyertyafényes vacsora, ezeket mind egy kalap alá lehet venni mind ugyanaz a gejl.


A valódi romantikus pasi szerintem az, aki képes áldozatot hozni egy nőért, képes rá várni, nem adja fel rögtön, fontosak számára a nő érzései, nem erőlteti rá magát, nem akarja a nőt "megvásárolni", nem tárgyként kezeli, hanem nőként, de nem is hódol be neki, nem nyalizik, hanem megmondja a saját véleményét, őszinte és tiszta szívből szereti a nőt, s nem feltétlen vár cserébe valamit, valódi érett férfiként viselkedik, nem pedig úgy mint egy nyálas bohóc.

2016. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Nézz körül a Friendzone parkolóban. :D

A szél fú, a zöld fű,

A Föld kering, a Nap korong.

Nő válasza: Anyád 3,14csája.

by Dolák-Saly Róbert

Ilyesmi? :D

2016. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!