Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a filmekben létezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a filmekben léteznek igazán romantikus férfiak?

Figyelt kérdés

Akik maguktól udvarolnak, és nem a nőnek kell ezzel nyaggatni őt. Akik nem csak addig kedvesek és romantikusak, amíg meg nem kapják a nőt.

Félreértés ne essék, nem azt várom el, hogy csak a férfi tegyen hozzá a kapcsolathoz, magam is mindent megtennék érte, de még nem találkoztam olyannal, aki igazán őszintén ilyen lenne.


2014. ápr. 9. 22:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
pedig vannak a valóságban is
2014. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Attól még léteznek,hogy Te nem találkoztál ilyennel.Tudod a legtöbbször az a baj,hogy az ilyeneket észre sem veszitek...

Én például ilyen vagyok,meg is szívom vele,mert manapság inkább kiröhögnek meg elutasítanak emiatt.Én meg látod olyannal nem találkoztam még,aki értékelte volna. :)

De ettől még léteznek,és titkon egy olyanra vágynak mint amilyen te is vagy,aki ezt igényelné. :)

2014. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Még nem találkoztam olyan lánnyal aki értékelte volna az erőfeszítéseimet,és hogy szeretem.
2014. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Mr. Truth ***** válasza:
84%

Vannak ilyen férfiak... Őket szarjátok le tisztelt hölgyeim a legnagyobb ivben :)

Na nem mondom hogy minden hölgy, de egy jó része biztosan.

2014. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ja ahogy a második mondja, titkon minden csaj a normális férfit akarja, aztán néha, hangsúlyozom néha, és nem mindig! a tahókhoz ragaszkodnak
2014. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Aki normálisan, udvariasan közeledne hozzátok, azt legtöbbször lerázzátok. Nem szoktam bunkó lenni, nem is vagyok buta, mégis mindig csak elutasítást kapok. Ja és nincsenek nagy igényeim.
2014. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A filmek a végleteket mutatják be.

Létezik ilyen férfi - csak kevés.

Mint ahogy olyan tökéletes és gyönyörű nő is kevés van, mint a főhősnő.

Amúgy meg tényleg: a nők többnyire kinevetik az ilyen férfiakat.

2014. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Eljön majd az idő mikor majd találkozni fogsz véle, s akkor kiteljesedik majd életed.

Habár nem tudom gyermeki lelked van e még vagy már érett nővé fejlődtél, de hidd el, ha te is akarod akkor sikerülhet!

Bízz magadban és bízz a Fanta erejében is!

2014. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A film 2 órájában romantikus de hosszútávon ráunnál.
2014. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Nektek nőknek mindig a legjóképűbb leghelyesebb pasik kellenek, az ilyenektől elvárni a romantikát az olyan mintha a férfiak a szilikonmellű szőke cicáktól várnának romantikát. Arról hogy az igazán romantikus férfiak nem kellenek mert nem jóképűek mi nem tehetünk.
2014. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!