Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálhatja ezt a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt a lány randira híváskor? Mással is történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg egy app segítségével. Dumáltunk, én bókoltam neki majd javasoltam, hogy találkozunk egyik nap.

Bele is ment de a találkozás előtti napon ráírtam, hogy akkor beszéljük meg, hogy hol találkozunk stb.

És azzal szembesültem, hogy ő közben beszervezett egy programot a barátnőjével de mehetnék nyugodtan velük.

Megírtam neki, hogy találkozás alatt randira gondoltam ami kettesben csak jobb, de erre kaptam egy ,,ooh, értem"-et.

Utána megkérdeztem tőle, hogy találkozás alatt ő mit értet? Erre nem válaszolt. Ennyi? Egy minimális konfliktus és egy látszólag okos és szép lány így kezeli a helyzetet, hogy utána ignorál? Egyszerű nemet nem mer leírni?

Félre ne értsetek, megdicsértem, bókoltam neki, érdeklődtem utána. Nem gondolhatta azt, hogy csak haverkodok vele.

Egykorúak vagyunk amúgy, 23 évesek.



2016. jún. 23. 09:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
5 másik pasival ismerkedik melletted párhuzamosan. Ezért hülyeség ez az appos ismerkedés, mert beszélgetés nélkül hívsz randira valakit csak külső alapján,közben meg lehet h egy emberi hulladék, akit amúgy messziről elkerülnél. Ő is csak külső alapján ment volna el veled. fogadd el, h jött egy jobb pasi. Ezek az appok már csak ilyenek. Nem ismer, szívfájdalom és lelkiismeret-furdalás nélkül kukáz ki, mert senki vagy neki. Nemtelen, jellemtelen, jellegtelen akárki, tucatjával van hozzád hasonló azon a társkeresőn.
2016. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Van igazság abban amit írsz, tudom, hogy van midig egy jobb.

De azért fura mert tényleg egy okos lányról van szó, nem egy egy bites butácskáról.

De akkor ha első körben igent mondott akkor miért nincs bátorsága utána ráírni az emberre, hogy ,,bocs nem, mégse találkozunk"

Vagy csak én vagyok naiv, ki azt hiszi, hogy a másikban is van legalább minimális tisztesség?

2016. jún. 23. 09:17
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Az okos lányok is felszínesek és gerinctelenek.
2016. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan, ugyan, még hogy felszínes meg gerinctelen stb... Srácok, ne legyünk már ennyire álszentek! A lány nem ismeri a kérdezőt, miért ne lehetne bizalmatlan vele. Lehet hogy több pasival ismerkedik, de könyörgöm, a pasik legalább így csinálják. Örülni kell, hogy kapott az ember egy esélyt a többi még futott versenytárssal szemben.

Az is lehet, hogy fél idegenekkel egyedül találkozni, és a barátnőjét csak biztonságból hozta volna el, az első találkozáshoz. Nagy ügy, majd akkor a második vagy harmadik találkozás lesz a randi, ez meg csak sima ismerkedés. Nem kell annyit görcsölni. Én örültem volna, ha két lánnyal találkozom egyszerre, - ki tudja, ennek is lehet még egész kellemes meglepetés is a vége.

2016. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"ki tudja, ennek is lehet még egész kellemes meglepetés is a vége."

Ez a mondatod az egész mondanivalóddal szemben áll, ugye tudod?

2016. jún. 23. 09:59
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

Hidd el nekem, hogy az okosnak látszó lányok sokkalta gerinctelenebbek, mint az egyszerűbb lányok. Ezt majd magad is látni fogod, ha idősebb leszel.

Ne vedd komolyan egyik lányt sem, tarts mindig több vasat a tűzben, mert másként nem megy.

Ha egyetlen egyre hagyatkozol, megérzi rajtad, akár a cápa a vért és akkor véged.

Általában is elmondható, hogy 6-10 lányból lesz 1 randi és 5-6 randiból lehet 1 kapcoslat(kezdemény). Ha kiszámolod, 60 lányból eggyel lehet kapcsolat rosszabb esetben, vagyis ha csak 20-30 lánynál próbálkoztál és soknak érzed, hát az igazság az, hogy a felénél jársz még mindig.

Olyan ez, mint az álláskeresés: ki kell küldened akár 100 CV-t is, hogy 2-3 helyre behívjanak és akkor még mindig csak az interjú vna meg...

2016. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"ki tudja, ennek is lehet még egész kellemes meglepetés is a vége."

<< Ez a mondatod az egész mondanivalóddal szemben áll, ugye tudod? >>



Miért is??

2016. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sosem szerettem több vasat tartani a tűzben csajozáskor.

Nem érzem valahol tisztességesnek, vagy úriemberhez illőnek. Bármennyire is hülyén hangzik...

2016. jún. 23. 10:47
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Egy másik kérdéshez írt válaszom:


Nekem is volt már olyan, h nemet mondtam, de kulturáltan. Aztán jött az, hogy de miért. Elmondtam őszintén. Akkor jött a győzködés, mire én mondtam, h bocsi, de még mindig nem, és akkor én minden voltam, csak rendes ember nem. Felszínes, bunkó ri.banc, nagyképű, mire fel van ekkora arcod, nem is nézel ki jól, fogyhatnál (58 kg), nem is vagy az esetem típusú vagdalkozások.


Ne haragudjatok, valahol megértem azokat a csajokat, akik ebből ki akarnak maradni.

2016. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla, hogy a férfi társaim ilyen képet alakítanak ki az egész nemünkről.

De megértem valahol, hogy a lányoknak nincs kedve hozzá, hogy nemet mondjon akkor, akkor is ha én nem ri**bancoznék.

2016. jún. 23. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!