Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem lesz belőlem bombázó, akkor el is bújhatok?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincsen topmodell külsőm, és nem is kellek senkinek.


Nem vagyok csúnya, azt mondják, nagyon szép arcom van, de ez önmagában édeskevés. Mindig olyan gyönyörű lányokat mindenhol, az egyetemen is, az utcán is, én a nyomukba sem érek. Nem vagyok kövér, de vékony sem, de ez részben genetika is. Voltam már elég sovány, de akkor is széles csípőm volt, ráadásul szó szerint egy falatot sem ehettem egész nap, ha tartani akartam a súlyomat, és erre meg nem vagyok többet hajlandó. Sportolni járok, de attól nem leszek vékonyabb. Öltözködni sem szeretek kihívóan, kevés sminket használok, és mindig is kicsit fiús lány voltam, személyiségre is.

Volt már 2-3 pasim, de azok inkább csak szexkalandok voltak, semmi normális.


Hogyan barátkozzak meg a szingliséggel?

20L


2016. jún. 23. 14:22
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Az 16 éves koromban volt.
2016. jún. 23. 14:26
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj te rontod el az egész összképet...azért vagy csúnya, mert annak tartod magad!!!

A mosolygós lányok a legszebbek, szép arcod van, nem vagy vékony sem kövér...ha nem ilyen lenne a kisugárzásod, mint amit leírsz, akkor simán lehetnél egy tuti csaj...


23F

2016. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked csak top pasi kell, akkor igen. Más esetben nem.
2016. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Összefüggés?

Jaaa..., hogy még sose találkoztál igazi férfival.., értem.

2016. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
37%
csúnya lányokat nem akarja megdugni senki...
2016. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Randizni szoktak néha elhívni, de sose lesz belőle semmi.

Mosolygós vagyok, nagyon is, de amikor otthon vagyok egyedül, akkor már nincs miért.

2016. jún. 23. 14:32
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Ja, csakis a topmodell lányoknak lehet valakijük, úgy, mint a férfiak esetében. Ez már az alkotmány része. Ha valahol látnak egy nem topmodell lányt, akinek barátja van, azonnal tömlöcbe vetik.
2016. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ezek tök jó dolgok, leszámítva, hogy elakarsz bújni, mert nem értem miért, nincs miért szégyenkezned, a sport meg nagyon is plusz pozitívum, :) bár persze nyilván nem minden, dee a külső sem az. :P
2016. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet és női szemmel megmondom az őszintét. :)


Az vagy aminek tartod magad. Én sem vagyok modell alkatú, de kövér sem, az arcom szép, nagyon kevés sminket használok és inkább vagyok farmer+pólós lány tornacipővel mint nőies magassarkús kisszoknyás. (nem mondom hogy ez rossz, csak én nem vagyok ilyen)


20 évesen a legváratlanabb pillanatban összefújt a szél egy fiatalemberrel akivel szerelem volt első látásra. Soha nem érdekelte vagy kritizálta a külsőm, vagy bármi mást bennem. Számára úgy vagyok tökéletes ahogy. Előtte is igyekeztem elfogadni magam, mellette mára már büszke is vagyok arra aki vagyok.


Szerintem próbáld meg magad elfogadni, szépnek látni. Amit szépnek tartasz magadon azt hangsúlyozni. Mindenesetre ne feledd, nem csak a külső számít.

21L

2016. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Miért akarsz olyan lenni,mint mások? Vagy éppen az aktuális,buta trendeket követő csajok?!Én nem irigylem őket,mert többségének,nincs önálló élete.Szerintem próbáld megtalálni magadban az előnyöket,legyenek céljaid,és légy pozitív,negatív embereket senki se szereti.
2016. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!