Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek össze a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze a lánnyal aki nagyon tetszik nekem és lehet hogy én is tetszek neki? 19/f

Figyelt kérdés

19 éves érettségiző végzős fiú vagyok és nagyon tetszik nekem egy 18 éves lány a suliból.

Én is tetszem neki valamennyire mert likeolja a képeim a bejegyzéseim és nagyon sok mosolygós meg el pirulós smilet ír nekem hozzá szólásba meg pl a születésnapi bejegyzéshez.

Személyesen már sajnos nem találkozok vele jelen állás szerint mert nekik ma volt az évzáró és már nyári szünet van nekik mától én meg hétfőn szóbeli érettségizek. A lány 11.es. annyit találtam ki hogy írok neki Facebookon és aztán el hívom valahova. De ez így jó? És pontosan mit írjak neki???



2016. jún. 16. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ezt írnám: "Szia! Van kedved egy kicsit dumálgatni velem? Mondjuk (itt jön az időpont és a hely)?
2016. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt ird, hogy : huu, mar alig varom, hogy vege kegyen az erettseginek. Nincs kedved utana elmenni valahova megunnepelni? :)
2016. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is #2 válaszát írnám :)
2016. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nah ezt írta: Szia :) hát ismerkedhetünk :D

Noss hogyan tovább mit írjak neki?

2016. jún. 24. 12:14
 5/10 A kérdező kommentje:

Még ezt írta:

Aranyos vagy :D

2016. jún. 24. 12:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Nah már meg beszéltünk mindent ha minden igaz jövő héten találkozunk! Mit csináljunk Hova vigyem el ??? Első csók vagy legalább szájra puszi meg történjen?
2016. jún. 24. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
na mi lett a dologból?
2016. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még semmi sem majd 2 hét múlva hétfőn találkozunk! Amúgy az első randin mi történjen meg? Első csók vagy első szájra puszi vagy mindkettő?
2016. júl. 5. 11:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát te aztán nagyon kész vagy :)). Azt hallottad, szerelemben háborúban nincs szabály??? Nos ami adódik a randin az történjen. Ha te úgy érzed akarod érintsd meg minnél többször véletlenűl...leültök egy padra rendezd úgy, hogy mindig pár centivel közelebb legyél... (mutass valamit telefonodon....) ha közel hajol érintsd meg a haját..Ha húzódik hagyd ha nem húzódik el akkor ostromold tovább. Kérd meg nézhesd meg a karóráját igy meg tudod az alkarját simogatni....aztán ha adja akkor csók lesz ha nem adja akkor... meg lesz ami lesz.
2017. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Gyere már privátban légyszíves!
2017. máj. 6. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!