Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manboobbal tényleg teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manboobbal tényleg teljesen fölösleges megpróbálni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Baromira messze vagyok a kövérségtől (173 centire vagyok ~73 kiló), mégis brutálisan nagy férfimellem van. 12 kilót fogytam eddig, és semmi nem látszik rajtam, a méreteim is maradtak gyakorlatilag ugyanakkorák - sőt, mivel a hasamból fogytam, ezért még hangsúlyosabbá vált a manboob.


Természetesen nem is próbálok társat keresni, úgyis mindenkinek csak a külső számít. Jól teszem, hogy megóvom magamat az egyértelmű elutasításoktól (eddig csak abban volt részem), vagy lenne értelme próbálkozni? Értelemszerűen soha nem volt még senkim. 23/F



2016. jún. 25. 13:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg. Amúgy biztos van olyan, akit nem zavar.
2016. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Valakinek ez jön be, valakinek az, lehet valakinek majd pont te tetszel úgy ahogy vagy. Inkább a hozzáálláson javíts, ha úgy állsz hozzá hogy úgyis csalódni fogsz akkor van egy rossz hírem... :)

24/L

2016. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

@1

Jaa, jaa, egy fontos dolgot kifelejtettem: NEM amerikai vagyok, nekem nem szärják a pénzt és a lehetőséget, hogy csak úgy zsírleszívásra/műtétre járjak.


@2

Az a baj, hogy ez a hozzáállás nem magamtól alakult ki, hanem tapasztalás útján. Pedig bőven nem a plázajárók érdekelnek. Úgy meg aztán nehezen lesz önbizalmam, ha az utcán kiröhögnek (bár ahogy hallani szoktam, inkább a fejemre érkeznek a megjegyzések, azzal meg végképp nem tudok mit kezdeni).

2016. jún. 25. 13:33
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
Igen, felesleges, ráadásul túl alacsony is vagy ahhoz, hogy nőd lehessen.
2016. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

@4

Ez viszont bullshit. Mármint lehet, hogy fölösleges, de nem a magasságom miatt, ne beszéljünk már baromságokat. A legtöbb haverom ilyesmi magas, mint én, de 176-nál egyik se nőtt nagyobbra (gondolom... szemmértékre 3 centivel nem magasabb egyikük se), és mégis mindegyiküknek volt már nője. Meg az utcán is ugyanezt látom. Nyilván több esélye van annak, aki 185+-ra nőtt, de ki se tudom fejezni, mennyire idétlen ez a meglátás. Főleg, amikor leírja valaki nyíltan, hogy szerinte "175 alatt esélytelen mindenki". Igen, mert még ha így is lenne, egészen biztos, hogy az a 2 centi már kilométerekről látszik. Az mondjuk tény, hogy minden nő colstokkal és szabócentivel jár, ez igaz. Komolyan, ilyen gyökérségektől hogy nem robban fel egy billentyűzet?


Bocs, ha kemény voltam, de idegesít, hogy mindenütt ezt olvasom ezen az oldalon.

2016. jún. 25. 13:44
 6/28 cukilányka 0.0 ***** válasza:
4%

Operáltasd át magad nőve, shemale-ként még lehetsz sikeres!


[link]


20L

2016. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Ezt beszoptad, most és mindörökké. Várnak a melegek :(
2016. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

@cukilányka 0.0

Ajaj, azért nem számítottam arra, hogy egy híresség is kommentelni fog hozzám. :) Azért nem ilyen szintű emlőkre kell gondolni. Nem éppen nőies terület, brutál mód szőrös is, csak éppen... nem kéne ott lennie.


@7

Várhatnak.

2016. jún. 25. 14:42
 9/28 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a magasság kérdést, párom 170 centi és mégis imádom, sőt rengeteg alacsonyabb srácnak is lehet nője. Exem 195 centi volt, rendkívül bamba, esetlen, szakítottunk is emiatt, nem a magasságon múlik..

24/L

2016. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
konditerem-melledzés fekvenyomás orrvérzésig.
2016. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!