Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manboobbal tényleg teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manboobbal tényleg teljesen fölösleges megpróbálni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Baromira messze vagyok a kövérségtől (173 centire vagyok ~73 kiló), mégis brutálisan nagy férfimellem van. 12 kilót fogytam eddig, és semmi nem látszik rajtam, a méreteim is maradtak gyakorlatilag ugyanakkorák - sőt, mivel a hasamból fogytam, ezért még hangsúlyosabbá vált a manboob.


Természetesen nem is próbálok társat keresni, úgyis mindenkinek csak a külső számít. Jól teszem, hogy megóvom magamat az egyértelmű elutasításoktól (eddig csak abban volt részem), vagy lenne értelme próbálkozni? Értelemszerűen soha nem volt még senkim. 23/F



2016. jún. 25. 13:23
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

@10

A diszkó mellett az egyetlen hely, ahova a büdös életben nem fogok belépni, az a konditerem. Fekvőtámasz nem jó helyette? Mondjuk ez már kezd offba átmenni, de azért megkérdezem.

2016. jún. 25. 15:15
 12/28 anonim ***** válasza:

Miért nem mész oda? Nem harapnak ám ott se meg!

De akkor vegyél otthoni fekpadot-mellgépet. A fekvőtámasz sem rossz, de nem annyira célirányos és nem tudsz nagy súllyal dolgozni, tehát nem fejlődsz rendesen.

2016. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni a társkeresést! Aki valóban szeretni fog, azt nagyon nem fogja érdekelni, hogy esetleg nem tökéletes a tested. Számára az lesz! :-).

Meg fogod találni a megfelelő lányt, aki elfogad majd. Sőt még büszke is lesz a testedre, hogy ennyire kitartóan változtatni tudtál!

Talán annyi a lényeg, hogy legyél nyitott mindenki iránt. Illetve te is legyél elfogadó, vagyis te sem csak a tökéletes testű nőkre hajtsál! Talán ez a lehetőség nem áll fent, mert írtad, hogy nem a plázacicák érdekelnek. :-)

Sok sikert! :-)

21/L

2016. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

nem zsírleszívásra kell járni.

ha ekkora a gond, akkor ez gynecomastia. ha jól tudom, a tb fedezi.

2016. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

@12

Azért nem megyek oda, mert nem akarok izomtibiék röhejének tárgyává válni. Amúgy köszi!


@13

Aki másnak tökéletes, arra én általában azt szoktam mondani, hogy anorex, szóval ez talán nem lesz probléma. :D Mondjuk azért nálam ne is legyen kövérebb értelemszerűen.


@14

Nagyon megdöbbennék, ha a TB fedezné. Most rákerestem, de erről én semmit nem találtam, pedig nem lenne rossz. Amúgy nem járok zsírleszívásra, csak említettem. :D

2016. jún. 25. 15:52
 16/28 anonim ***** válasza:

Én pajzsmirigy alul működés miatt elhíztam és nekem is van férfimellem (181cm 93kg). Utóbbi 2 évben 20 kilót fogytam, mivel sikeresen kezelik gyógyszerrel. Járok sportolni és ott én is kérdeztem az edzőm mit lehet vele kezdeni. Ő azt mondta, hogy vagy konditerem fekve nyomás, vagy fekvőtámasz az összes egyetemi tankkönyvemmel (táskába rakjam bele, ~25-30kg pluszba).

Fekvőtámaszokat csinálom napi 50-150-et attól függ mennyi időm van és én már látok változást.

2016. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, simán lekondizod.

Keress gyakorlatokat neten.

A mellkasszőr nálam pozitív, de a pasicsöcs undi.

Próbáltam felülemelkedni (egy exemnek hormonzavar miatt lettek hetyke, kamaszos cicijei) de nem ment.

Ráment a kapcsolatunk szép lassan :(

2016. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

@16

Gratulálok! Mennyi ideje csinálod?


@17

Szomorúan hallom, nem sok jót jelent. :/


Azon filózok, hogy csinálok képeket, aztán az erős idegzetűeknek elküldöm privátban, ha érdekel valakit.

2016. jún. 25. 19:26
 19/28 anonim ***** válasza:

Durva ,hogy Cukilánykának is van ideje ilyen okosat kommentelni 2 kliens között :D


Nekem is van és minimálisan mindig is volt és tudom, hogy mennyire megkeseríti az életet. Strandon rengetegszer ezét nem mentem be a vízbe mert szégyelltem a testem. Elhatároztam ,hogy valahogy megszabadulok tőle és már a műtéten is gondolkoztam de engem sem vet fel a pénz. Én azt fogom csinálni nyáron, hogy veszek fogyiövet és nem hasra rakom hanem a mellkasra és úgy futok majd napi 40-50 percet. A folyamatos lassú(aerob) mozgás az ami a legjobban leviszi a zsírt! Ha lement valamennyi utána elkezdek fekvőzni és fekvenyomni. Nem tudom te mennyit sportolsz de szerintem rengeteget segíthet. A csajokkal viszont nincs bajom, nem azt mondom ,h özönlenek de 1-1.5 havonta szokott valaki akadni akivel randizgatok. Most alakul egy komolyabb kapcsolat és őt egyáltalán nem zavarja vagy nem mondja meg, nem tudom de jól elvagyunk! Képet eszedbe ne jusson küldeni :D Legalábbis nekem ne, nem rosszból csak nem tudom mi értelme lenne!

2016. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#16-os vagyok

1-1,5 hónapja. Ahogy vége lett a szorgalmi időszaknak az egyetemen elkezdtem a fekvőtámaszozást. Eddig úgy nem zavart/reménykedtem hogy a kilókkal lemegy, de most elhatároztam magam és szerencsére úgy látszik megérte...

2016. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!