Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan merjek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjek kezdeményezni lányoknál, egyáltalán érdemes-e? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Tehát akárhol meglátok egy csinos lányt, mindig az a vége, hogy nem merek kezdeményezni, valahogy túlreagálom az egészet, és már a gondolatra is görcsbe rándul a gyomrom, vagy már úgy érzem, hogy az egész károsabb az egészségemre és az idegrendszeremre, és így több a negatív hatása, mint a pozitív, hogy odamenjek a lányhoz. Szerintetek mit tudnék csinálni? Illetve van még valaki hasonló helyzetben?

2016. jún. 25. 14:25
1 2
 1/13 cukilányka 0.0 ***** válasza:
17%

Köpködj az utcán, meg szotyizz, cigizz, akkor menő leszel és bukni fognak rád!


20L

2016. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
De mi kárt okoz ez az idegrendszeredben? Nem kell úgy a szívedre venni ha elutasitanak. Nekem csomószor beszólnak hogy csunya vagyok,egyáltalán nem foglalkozok vele... Meg kell érteni hogy nem tetszhetsz mindenkinek.
2016. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Inkább úgy értem, hogy nem az elutasítás a gond, hanem a megszólítás előtti stresszhelyzet.
2016. jún. 25. 14:39
 4/13 anonim ***** válasza:
2016. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Eloszor kerdezz semlegeset! Kerj utbaigazitast! Csak ezt gyakorol, milyen idegenekkel beszelni. Esetleg egy dicseretet is elereszthetsz! De utana koszonj el! Ha tetszel, akkor a mai eroszakos lanyok ugyis kezdemenyeznek es kapcsolatot cserelnek. Annyit tehetsz, ha a dicseretet jol fogadja bemutatkozol azon a neven, ah fennt vagy facebookon. Elvileg illene neki is bemutatkozni. Jo esetben megtalalod facebookon es mar jelolheted ismeroskent. Erre valo a facebook. Mar a bemutatkozas eleg arra, h elerhetoseg csere tortenjen!

N

2016. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre valo a Facebook

Már értem miért nincs párom.

2016. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-os! En is utalom a facebookot, de sajnos ez lett a szokas. Csinalj egy fiokot. Nem kell feltenned arckepet , meg valos adatokat sem. De csinalj egyet es kitarul a vilag. Az osszes ismerosod ismeroseit vegignezheted es ismerkedhetsz veluk.

N

2016. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Komolyan mondod? ***** válasza:

De mi az oka ennek? Azt csak tudod...

Múltbéli rossz tapasztalat?

Alacsony önbizalom?


Szerintem túlreagálod...

Első körben ezt a félelmet és a görcsösséget próbáld magadban legyőzni.

Gyakorolj egy kicsit az interneten, de személyesen mondjuk jobb lenne, mert a két helyzet teljesen más.


Miért ne lenne érdemes ismerkedned?

Ismerkedj, de előtte kicsit változtass ezen a görcsösségeden.

2016. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mi a fenének akarsz te lányoknál kezdeményezni, ha magaddal sem vagy tisztában.


Aztán, ha csoda folytán összejönne a bnő, akkor gyártanád a baromságot, hogy el fog hagyni, meg nem vagy neki elég jó, meg kicsi a farkad, stb, stb, stb.


Előbb magadat tedd rendbe agyilag, és akkor a negatív elutasítást is fogod tudni kezelni.


" több a negatív hatása, mint a pozitív"


akkor meg ne menj oda, nem kell mindenkinek bnő. ez nem alanyi jog.

2016. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


#8 Igazából nem is az önbizalmam szerintem a gond, hanem az egész egyszerűen olyan kényelmetlen szituáció, vagy egy olyan helyzet, amibe nem szívesen van benne az ember.

Internetes ismerkedessel szerencsére nincsen gond, az teljesen simán megy.


#9 A kezdeti "szikra" okoz elsődlegesen gondot, hogy rávegyem magam a dologra, ha már benne vagyok akkor azert adják magukat valamennyire a dolgok. Eddig egy kapcsolatom volt, ott rendben volt minden.

2016. jún. 25. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!