Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti kiakadnátok ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedtek egy lánnyal, és egyik napról a másikra lekoptat titeket, sőt még össze is jön valakivel?


Én most erre készülök... De nem két vasat tartottam a tűzben, csak megismertem most valakit, és mivel a másik srácot nem tudom, hogy érdeklem-e igazán, vagy csak nincs jobb dolga, ezért inkább kihasználnám ezt az új lehetőséget, mert szimpi a pasi meg minden. Ti ribinek tartanátok ezért?

Nem tudom, mit mondjak neki. Egyszerűen csak ne válaszoljak majd neki?


2016. jún. 25. 20:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát az idegesítő tudna lenni, ha egyszer valaki már a semmiből nem ír.

Szerintem tarts meg egy lazább barátságot, ha annyira tiszteled legalább. Max megmondod neki, hogy valaki jött a képbe így elfoglaltabb leszel majd.

2016. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát minél régebb óta ismerkednék a lánnyal annál rosszabbul esne. Szerintem előbb tisztázd vele, hogy bocsi de nem, majd utána kezdd el a másik sráccal. 22/F
2016. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog, de bevett szokás, nem fogsz kilógni a sorból.
2016. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
először is van tini kategória. Ha nem vagy tini akkor gondolkodj el kicsit. Amúgy meg nem frissen ismerted meg az új srácot? Akkor miért jössz vele össze rögtön?
2016. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Legyen tartásod, és mond el neki az igazat.


Férfiként jobban el tudnám fogadni, hogy találtál mást, akivel jobban érzed magad, mint ha nem kapnék többé üzenetet és nem tudnám, hogy most mi van.

2016. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mert vele stimmelnek a dolgok.
2016. jún. 25. 20:09
 7/23 anonim ***** válasza:
régen igen, ma már inkább örülök, hogy ilyen 3,14csa nem rabolja az időmet.
2016. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem az bunkóság, ha nem válaszolsz. Írd meg neki, hogy most bejött a képbe valaki más és mivel nem szeretnél egyszerre két emberrel randizni inkább a másik srácot választod.
2016. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy zokon venné amúgy, ha eltűnnék, úgy se érdeklem igazán.
2016. jún. 25. 20:14
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg lenne róla a véleményem, mert sztem mindentől függetlenül gáz olyannal összejönni, akit épp hogy csak megismertél, nem feltétlen tartanám ribizlinek, inkább csak felszínesnek, s ebből a szempontból végül is örülnék, hogy nem én jöttem össze vele. Viszont tisztelném is azért, mert őszintén megmondta, hogy ez az ábra.
2016. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!