Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyomul rám egy nőcsábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul rám egy nőcsábász pasi?

Figyelt kérdés

Nem akarok vele összejönni, lefeküdni se nagyon, bár irtó jól néz ki, ennek megfelelően kedves vagyok vele, de azért nem túlzottan, és nem adom oda neki magamat, nem keresem soha, nem küldtem neki képet sem, szóval nem értem, hogy miért próbálkozik ennyire... Pedig nagyon sok csajjal lefeküdt már, minden héten talál valakit, ha akar, felesleges lenne fuzogetnie. Azt mondja, hogy elképesztő hangom van, és hogy senki nem tudta még így beindítani.


Szerintetek mire megy ki Nála a játék? Nem kamuk a szexpartnerei.


2016. jún. 26. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy a kihívást látja benned, mert nem rakod egyből szét neki a lábad. Csak majd egy hónap múlva.
2016. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Játék. Amint megleszel neki, már tovább is lép. Ezek ilyen öntelt majmok, nem bírják elviselni, ha valakit nem kaphatnak meg, ezért nyomulnak ezerrel, teszik a szépet, kamuznak is, ha kall, aztán ha megvan csaj, akkor elégedetten hátradőlnek, hogy na akkor pipa és utána örülhetsz, ha egyáltalán köszön.
2016. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed?

Ő meg akar dugni, te meg nem vagy nagyon ellene

"irtó jól néz ki, ennek megfelelően kedves vagyok vele," - ő ezt meg érzékeli.

2016. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kihasznál ha belemész és otthagy.

Azt meg te döntsd el, kell ez e neked...

2016. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hallani, hogy te más vagy mint a többi nő a szemében, mert te olyan nagy benyomást teszel rá, hogy nem tud továbblépni, akkor azt nem fogod tőlünk hallani.
2016. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Essél rajta túl hamar, és tárd szét neki a lábaidat minél hamarabb!
2016. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Ennyire nem veszed észre ?

"Pedig nagyon sok csajjal lefeküdt már, minden héten talál valakit, ha akar"


"Azt mondja, hogy elképesztő hangom van, és hogy senki nem tudta még így beindítani"


És ha minden csajnak ezt adja elő ?

Ne érezd magad semmivel se különbnek, Ha meg ezt nem látod, és kérdés számodra, akkor meg is érdemled h kihasználjon..

2016. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert mindig az új és a még újabb kell neki.Te is csak egy újabb lennél számára.Megvagy, kipipál és megy tovább.Ezt mindaddig megteheti, amíg lesz nő, aki bedől neki.
2016. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, honnan veszitek, hogy különlegesnek tartom magam. :D Egyszerűen csak furcsállom, hogy miért nem hagy békén, mikor bárkit megkaphat.
2016. jún. 26. 11:51
 10/11 Titusztitusz ***** válasza:
27%
Azért szerintem ne nézd ennyire sötéten azt az ürgét,kérdező...Még az ilyesmi figuráknál is előfordul időnként az, hogy KIVÉTELESEN tényleg beleszeretnek valakibe...Adj szerintem esélyt a fickónak, hogy BIZONYÍTSON...Miszerint TÉNYLEG CSAK TE KELLESZ NEKI MAJD A JÖVŐBEN...Ha átmegy a próbán, szerintem nyugodtan lefeküdhetel vele, de ha nem, hát akkor kerüld el jó mersszire a továbbiakban, ha nem akarsz bonyodalmakat magadnak...
2016. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!