Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a szoknyavadász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a szoknyavadász fiúkat magunkba bolondítani?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy ilyen fiú, de mielőtt rájöttem fel, hogy az. És szépen be is dőltem a dumájának (értsd: elhittem neki, hogy többet akar szexnel), bár először elutasító voltam vele, azután tetszett meg, és azután is jött, de nem feküdtem le vele... Viszont latom, hogy csjaozik, mert mar voltuk tobb buliban..most szombaton a buliba is leültem, o meg ott táncolt előttem egy csajjal, es fogdosta (kabe ket méterre előttem) lehet csak női logika, de ugy gondoltam féltékennyé akar tenni...mde egyébként igy ezekben a buliba néha odajön es mond nekem egy-ket dolgot, de megy a dolgara...

Hogy tudnám elérni, hogy ne csak szexet akarjon tőlem?



2014. szept. 23. 18:32
1 2
 1/14 Skins48 válasza:
Rá kell jönnöd mit keres a nőkben amit még eddig nem talált meg.
2014. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És azt hogy ? Gondoltam,hogy barátkozok vele, de sok baratnoje van...
2014. szept. 23. 18:37
 3/14 anonim ***** válasza:

"Hogy tudnám elérni, hogy ne csak szexet akarjon tőlem?"

Sehogy. Vagy megfog valami egy lányban vagy nem, ez ilyen egyszerű, "praktikáknak" itt nincs helye.

2014. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szoval vagy tesztek neki ugy ahogy vagyok? Vagy hagyjam a pics.ba, es ne legyek egy a sok nője közül?
2014. szept. 23. 18:39
 5/14 anonim ***** válasza:
pontoszan
2014. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A nok orok vagyalma, hogy majd ok megvaltoztatjak a ferfit, 'atnevelik', maguk kepere formaljak. SOHA nem fog sikerulni, aki szoknyavadasz, az is marad. Ha te is csak dugni akarsz, oke, de tartos kapcsolatra felejtsd el.
2014. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem akarom ugy atformalni, egyszerűen szerettem volna egy értelmes kapcsolatot kialakítani vele...de latom itt nem nagyon vannak a segítségemre, vagy legalábbis nem ugy ahogy gondoltam...

Na mindegy :D

2014. szept. 23. 18:44
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Drágám!A szoknyavadász pasik nem féltékennyé akarják tenni a nőket.Nehogy azt hidd,hogy te fontos vagy neki és többet akar tőled.Az ilyenek csak a skalpokat gyűjtik.Legyél már nő!Ne legyél naiv,hiszékeny liba.
2014. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez van, ha egy tipikus rosszfiút céloznak meg a lányok, de ennek a csapdáját SOHA nem fogják megérteni, és nem tanulnak belőle.

Ne haragudj kérdező, de ez nem így működik, az ilyet hagyni kéne a fenébe.

2014. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem serti a női büszkeséged hogy olyat akarsz aki le se szar és előtted fogdos mast?
2014. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!