Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálhatnék hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék hogy ha nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és még soha nem volt párkapcsolatom, csak randiztam fiúkkal, de ennyi. Tehát ennyi évesen még sajnos szexuális kapcsolatom sem volt. Ahogy egyre inkább múlik felettem az idő, egyre inkább zavar. Tettem is érte hogy legyen valami, próbálkoztam társkeresőkön, de semmi. A fiúk egy ideig jól érzik magukat velem, utána valami indok miatt koptatnak. Egy nagy nullának érzem magam emiatt. Pedig nem vagyok sem bunkó, sem műveletlen, sem csúnya. Vannak tőlem csúnyább és rosszabb természetű emberek is, akik még is kellenek valakiknek.

Volt olyan fiú, aki még a randikról is késett, még is elnéztem neki.

Valaki még meg is csalja a párját, még is megbocsát neki.

Nem tudom mi lehet a gond velem. Talán már mindegy lenne, ha nem is élnék.


2016. jún. 26. 09:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%

Az biztos nem igaz hogy senkinek nem kellesz. Ezen az oldalon is annyi ketsegbeesett 30 eves szuz van akik azonnal felesegul vennenek, meg valogathatsz is.


Valoszinu hogy jobban felsz egy kapcsolattol mint az egyedul lettol.

2016. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Ismernem kéne valamennyire, hogy el tudjam mondani az okot, amiért koptatnak. Mindenképp erre kéne elindulni.
2016. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
9%
Adsz esélyt az internetes ismerkedésnek vagy sem?
2016. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%

25 évesen még semmiről nem vagy lekésve. Nekem a leghosszabb kapcsolatom egy olyan lánnyal volt, aki 25 évesen veszítette el velem, én voltam minden téren az első komoly férfi az életében (az már más kérdés, hogy 6 év után úgy döntött, hogy még kipróbálna másokat is)


Járj társaságba, keress olyan helyeket, ahol nem csak "húspiac" van, mint a szórakozóhelyeken, légy nyitott.

2016. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Miért milyen a stílusom? Nem írtam semmi csúnyát, normális kérdést tettem fel, de normális választ még ezidáig sem kaptam. Vagy már itt szabályként meg van határozva hogy itt ismerkednem kell, ha nem akarok?
2016. jún. 26. 10:11
 6/29 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az ilyen válaszok sem tetszenek nekem, miért gondolják az ilyenek hogy pont itt akarok ismerkedni?
2016. jún. 26. 10:12
 7/29 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom miért koptatnak le, volt olyan aki csak úgy nem keresett többet, valaki azt mondta nem érdemel meg engem.
2016. jún. 26. 10:15
 8/29 anonim ***** válasza:
36%

"Miért milyen a stílusom?"

Indulatos, visszavagsz mindenre.

2016. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Amikor valaki ismeretlenül olyat állít rólam, ami nem igaz, akkor indulatosabb vagyok. De legalább már az értelmetlen válaszok nincsenek itt.
2016. jún. 26. 10:18
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha budapesti vagy én elhívlak randizni, és még késni sem fogok. :)
2016. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!