Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda nők, ti hogy tettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda nők, ti hogy tettétek túl magatokat azon, hogy nem kelletek senkinek sem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudok olyan nőről, aki tényleg senkinek sem kellene...
2016. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha lenne ilyen nő, akkor nekem is lenne barátnőm, meg sok sorstársamnak is!
2016. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Nincsen olyan nő f.fi meg öregedhet nő nélkül,a nőt biztos meg találja valaki
2016. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
úgy hogy nem vagyok ronda
2016. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Mintha lenne olyan nő, aki ronda és annak is tartja magát....
2016. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
de van, én sem kellettem senkinek. Pedig állítólag minden rendben velem :D
2016. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Én rondának tartom magam tényleg, de van barátom és szeret, mert nem a külsőmet nézi.
2016. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok annyira csúnya, de annyira igen hogy emiatt ne legyen önbizalmam és nem merek/akarok ismerkedni. Olyannak úgysem kellek aki nekem tetszene, olyat meg nem tudok magamra erőltetni akihez nem vonzódom. Hiába kellenék pár fiúnak ha engem nem indítanak be. Nehéz ezt elfogadni, szenvedek és még sokáig szenvedni fogok.
2016. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Valóban rondának tartom magam. Tehát van néhány ilyen nő, aki így gondol magára.

Eddig nem kellettem senkinek. Ezt úgy dolgozom fel, hogy reménykedem abban, hogy egyszer eljön a megfelelő férfi az életembe. Bár olykor tényleg rossz, amikor szerelmes párokat látni az utcán. Persze nekik örülök és sok boldogságot kívánok, csak olykor már elgondolkodom, hogy jó lenne szerelmesnek lenni.

2016. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy már régen nem érdekel.
2022. nov. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!