Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék társat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék társat? Hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Régóta vágyom barátnőre, de komolyabb kapcsolatom még nem volt, csak rövidebbek. Most nagyon sok szabadidőm lett, egyetemista vagyok, mindenből levizsgáztam, van félretett pénzem, és sok szabadidőm, ezt a célt tűztem ki magamnak a nyárra. Emellett sportolok is, de az napin szinten 1-2 órát vesz csak el az életemből. Fél évem van hátra a suliból, utána munka mellett nem lesz olyan sok szabadidőm keresgélni. És mivel most van pénzem és időm is ezt szeretném megvalósítani, találni valakit hosszú kapcsolat céljára olyat aki normális és jól is néz ki.

Félre értés ne essék nem mindenáron akarok valakit csak hogy legyen, és mert olyan eddig is lehetett volna.

Csak hát igazából egész nap otthon ülök, esti programok kilőve, olyan ahol alkohol van kilőve, drogosok szintén, van egyfajta életmód amit élek, és ezt elvárom a partneremtől is, tehát éljen egészségesen és ne legyen r*b*nc.

Interneten próbálkoztam, de rájöttem hogy számomra az reménytelen, mert én úgy szeretek beszélni valakivel mint a való életben egy párbeszéd, itt meg sokan csak írnak, válaszolok, aztán fél óra múlva írnak arra vissza ezt kicsit gyerekesnek tartom és amúgy sem olyan személyes, de személyesen meg nem tudom hogy lehetne csak nem indulhatok el az utcán és randomra leszólítani aki megtetszik...



2016. jún. 30. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Egész nap otthon ülsz, szórakozóhelyekre ugye nem mész (ott alkoholt isznak!), interneten nem akarsz ismerkedni, az utcát is kilőtted. És persze elvárás, hogy legyen normális és nézzen ki jól.

Kb. olyan helyek maradtak, ahol nem szokás annyira ismerkedni szerintem (könyvtár, hagyjuk már... moziban ugye nem beszélget az ember, színház határeset, de inkább nem), esetleg még múzeum jöhet szóba, de eléggé leszűkítetted a kört...

De igazából te azt szeretnéd, ha a tökéletes nő házhoz menne, nem?

2016. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ensam skog ***** válasza:

Édes istenem... Te sose fogsz párt találni. Én is ilyen voltam míg anyám helyre nem tett. Ha egész nap otthon döglök és k,baszott magasak az elvárásaim az életbe nem fog az igazi becsöngetni, hogy helló szia most jön az életünk hátralévő része...

Emeld fel a segged és járj el valahova. Keress új hobbit amit közösségben is lehet csinálni.

És a legfontosabb ne azt tűzd ki magadnak, hogy úristan van két hónapom most kell megtalálnom az igazit mert hót ziher hogy nem fogod megtalálni. Pont ilyen voltam. Görcsösen akartam barátnőt aztán megtaláltak a hülyék de ez más kérdés. Sajnos annyit tehetsz, hogy nyitott vagy és folytatod az ismerkedést. Ki kell lépned a komfort zónádból.

2016. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem!

Nagyon sokat jártam szórakozni, de egyszerűen ott nem lehet, igaz vidéken lakok egy megyeszékhelyen, de ha bemegyek egy szórakozóhelyre alig van lány. Ha csatlakozni akarok hozzájuk, jön a "csajos napot" tartunk lekoptató szöveg, vagy "bocsi de barátom van". Meg ilyen helyeken nem is vagyok nagyon rámenős ha nem iszok mert kissé lámpalázas vagyok, ha meg valamilyen oknál fogva iszok (mivel amúgy nem szoktam) akkor teljesen szétcsúszok.

Nem vagyok otthonülő típus, ha megyek vásárolni is vagy valami mindig van egy két kedves szavam a lányokhoz, de a szórakozóhelyeken valahogy nekem olyan "idegen a terep" ,egyébként más csávókat is el szoktak ott küldeni lányok, figyelek.

A másik ,hogy nincs is olyan haver akivel úgy lehetne menni, hogy "csajozni" vagy már komoly párkapcsolatba van vagy pedig még túl gyerek és csak berúgni akar meg szórakozni, ilyen féle haverjaim vannak.


Kerestem új hobbit: konditerem, ez már kilépés a konfort zónából, én mondom kilépek ha kell, nem szeretek otthon ülni. Ha bármi féle normális hobbit tudnátok meghallgatom :)

2016. jún. 30. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Tánc?
2016. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az nagyon nem az én világom :D
2016. jún. 30. 21:05
 6/6 DarthQtya ***** válasza:
Legyen tánc! Univerzális balhé? Zárcsökkentés? Kecske?
2016. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!