Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék ilyen srácokat...

Hol találhatnék ilyen srácokat, akikkel ismerkedhetnék? 16L

Figyelt kérdés

Sznobnak fogok tűnni, de egyáltalán nem vagyok az, sőt. Egyszerűen csak kevés fiú nyeri el a tetszésemet, és azok általában ilyenek szoktak lenni. :D


Belső: Mindenképpen legyen intelligens. Vonzó, ha emellett pl. orvosnak, jogásznak tanul, de igazság szerint tőlem lehet árupakoló is, csak legyen intelligenciája :D Nagyon fontos az, hogy romantikus legyen. Ami alatt nem azt értem, hogy halmozzon el virágokkal, pláne, hogy nem is bírom, ha valaki ajándékokat ad nekem, ahogy azt sem, ha túlzásba viszi a romantikus dolgokat. Egyszerűen érezzem azt, hogy szeret. Szavakkal, fizikailag...

A férfiasság nagyon fontos, minden megjelenési formájában. Például legyen határozott, vigyázzon rám... stb.

Gyengédség. Az is fontos tulajdonság. :D El lehessen vele beszélgetni. Legyen humoros, tisztelettudó. Valamint szeretem a kicsit visszahúzódóbb fiúkat, ami nálam azt jelenti, hogy ne legyen a társaság középpontja, viszont ha úgy adódik, ő is ugyanúgy be tudjon csatlakozni, és legyen jófej, szórakoztató. :D Nem tudom, mennyire érthető, igyekeztem minél jobban átadni, de nem olyan egyszerű :D


Külső: Na ez az, ami nálam nem annyira számít. Vagyis az persze, hogy tetsszen, és nekem elég kevés fiú nyeri el a tetszésemet külsőleg :D De ehhez nem kell szupermodellnek lenni. PÁVÁK, MENŐCSÁVÓK KÍMÉLJENEK :D Szeretem a fehér bőrű, sötétebb hajú, és barna/zöld szemű fiúkat, valamint az sem baj, ha magas, mivel én sem vagyok annyira alacsony, bár égimeszelő sem. :D


Úgy nagyjából ennyi. Ha valaki netán itt magára ismert volna, írjon. :)


2014. szept. 13. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát talán ilyesmi vagyok,ha gondolod írj 15/F
2014. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eléggé hasonlítok, mondjuk én a társaság központja szoktam lenni és picit perverz lennék az ízlésednek.:) No meg laza 10 évvel idősebb vagyok:D
2014. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig de attol írhatsz és kiderül!16/F
2014. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mintha engem jellemeztél volna , hmm :D
2014. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy egónövelésre szomjazó egyed, aki nem képes visszaírni.
2014. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16F Ma van a szülinapom most megyek el itthonról, holnap írj! :D
2014. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem tudok azonnal visszaírni, sokan írtok és lett egy kis dolgom. De nem értem, miért növelném ezzel az egomat, hiszen magamról semmit nem árultam el. :D


Mr. BDSM, attól még írhatsz :)

2014. szept. 13. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Írj 16/F
2014. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, fiatal életed során találkoztál már ilyen külsővel/tulajdonságokkal rendelkező fiúval?
2014. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A Nem_válaszolok fiúból politikus lessz, én ismerem személyesen, de az én inteligenciámat nem szárnyalja túl.

16/F :D

2014. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!