Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagyon gáz, vagy totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, vagy totál jogos, ha azért nem akarok többet párt, kapcsolatot, mert nem igazán értek semmihez sem 30 éves korom ellenére (ez az igazi vesztes mentalitás állíthatom, de ha igaz, akkor sajnos jogos)?

Figyelt kérdés
Megmondom az őszintét, édesapám nagyon hamar meghalt, 18 voltam. Ő sem volt ezermester, de nem nagyon sikerült tőle semmit elsajátítani. Tehát minta nem nagyon volt. Nem tudok burkolni, házat szigetelni, víz-gáz-villanyvezetéket megszerelni, fúrni-faragni, autót javítani (bár izzót cserélni már tudok), gépeket szerelni, főzni sem tudok. Persze egy villanykörtét ki tudok cserélni, szöget ütni a falba az megy. Ha veszek egy bútort, akkor az útmutató alapján össze tudom szerelni, számítógépet újratelepíteni, szeretek takarítani, kézzel mosok, 10 köbméter fát baltával egy hét alatt összehasítok, füvet vágok, rotációzok, vasalok, meg egyebek. Sajnos gázul is keresek diplomás létemre, egy kis településen élek diplomásként (nem túl piacképes) és megmondom őszintén, csak nettó 165 ezret keresek. 6 éve dolgozok a szakmámban. Pár hónapja szakítottam a párommal és anyám felvetette, hogy nem-e azért hagyott el, mert nem értek semmihez sem, kétbalkezes vagyok. Nem tudom miért hagyott el, sosem mondta el nekem, ha kérdezném sem mondaná. Egyet gondolt, hogy nem szeret és kész. Azóta a fejembe vettem, hogy nem kell többet párkapcsolat, mert nem vagyok férfi (türelmes, kedves, családcentrikus vagyok, de kétbalkezes). Jogos ezek miatt?
2016. júl. 3. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, így is egy csomó mindent tudsz bütykölni.

Annak a kapcsolatnak azért lett vége, mert rád unt, de veled nincsen semmi baj.

2016. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen hülye! Már miért lenne baj, hogy nem tudsz burkolni, házat szigetelni, meg nem értesz a víz-gáz-villanyszereléshez?!?! Erre vannak a szakemberek. Az jó, ha általános ház körüli dolgokat meg tudsz csinálni, mint pl. fűnyírás, kerítésfestés stb, de senki nem kéri, hogy húzz fel egy házat..

Ráadásul a háztartást is meg tudod oldani magad körül, teljesen el tudnád magad látni egyedül is, nem kell melléd anyuci. Anyád hülye, már ne is haragudj.


Egyébként ha 165 nettót keresel egy kis településen és 6 év tapasztalatod van, akkor egy nagyobb városban, vagy akár Pesten sokkal többet kereshetnél.. Persze az élet is drágább, főleg ha nem saját lakás. (Most gondolom anyáddal laksz.)


Le ne írd már magad, bátran próbálkozz a nőknél!

2016. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aki ide kiír egy ilyen kérdést, az valójában abban reménykedik, hogy majd itt olyan válaszokat is lát, hogy nem kell feladni ilyen fiatalon, nem baj ha nem értesz ezekhez és társai.


A valóság az, hogy senki nem szereti hosszútávon, de lehet még röviden sem azokat az embereket akik csak sajnáltatni tudják magukat, főként ha az illető férfi.


Nem gondolom úgy, hogy gond van veled, rengeteg olyan ember van aki szintén nem ért ezekhez. Erre vannak a szakemberek, illetve szerelők.

165 nettó... ma Magyarországon az emberek nagyon nagy része a két kezét összetenné ha hó végén ennyit hazavihetne.


Szóval keress egy barátot, családtagok, vagy csak egy jó ismerőst, akinek elpanaszolhatod ha valami gond van, és utána kapd össze magad.

Vagy sajnáltasd magadat továbbra is, a te dolgod.

De azt ne várd, hogy 30 évesen majd fogják a kezedet.


Tehát összefoglalva nem gondolom, hogy az általad leírtak miatt bárkinél is hátránnyal indulnál, de fejben tedd rendbe magad.


Szakítottak veled, ez sajnos előfordul, és legtöbbször eléggé fájdalmas, de majd jön más, akit ugyan úgy vagy még jobban is tudsz szeretni és viszont szeret.

2016. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

baromság. A nők java része meg nem tud főzni.. szóval kvittek vagytok.


hivatalosan, magadtól nem is szerelhetsz sem áramot, sem gázt, sem autót.. ha nem értesz hozzá.. Netán baleset lesz a dologból akkor bizony a biztosító első kérdése az lesz, hogy ki kötötte be a gáztűzhelyet.. Ha azt mondod, hogy te.. akkor bizony nem fizet 1 kanyi fillért se!

2016. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most mondhatnám még, hogy 10 éve balesetmentesen vezetek (igaz egy db 30 ezres gyorshajtási csekket már kaptam), úszok, káros szenvedélyektől mentes vagyok stb, de ez senkit sem érdekel. Sajnáltatni nem szeretném magam.
2016. júl. 3. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy teszel magadért, vagy megragadsz ezen a szinten. A te életed, a te döntésed. Minden, amit felsoroltál tanulható. Nem csak apától, könyvből, videóról, internetről. Akarat kell, és kész. Ha nem tetszik a fizu, lehet tanulni és előre haladni, ha nem tetszik a környék, lehet költözni. Igen, lehet. Kifogással tele a szekrény, a valóság azonban az, hogy aki akar, az halad, aki meg nem, az talál sírnivalót. A párkapcsolat ugyanez. Ki is herélheted magad mentálisan, és akkor nem tartod magad férfinak többé, vagy tükörbenézel, összeszeded magad és építed az életed ezen a területen is. A felelősség a tiéd. Nem a családodé, nem az exedé és nem is a miénk. N31
2016. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak szarul esik hogy elhagytak, és most ezért picsogsz itt. :) nincs ezzel semmi baj mindenki ezt csinálja.


Nem mindenki ezermester, egyébként elég sokminden az is amiket leírtál. Nincs veled semmi baj csak ne hagyd hogy az exed szelleme kikészítsen. Menj csinálj új dolgokat, fedezd fel újra a világot egyedül, és meg fogod találni azt aki értékel majd.

2016. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

165nettó nem is rossz egy kis településen...


Amúgy, rengeteg ismerősöm van aki iszonyat béna mégis van barátnőjük. De van egy tanácsom neked: legközelebb, ha valamit csinálni kell, akkor ne keress szakembert, hanem nézz youtubeon tutorialt, vedd meg az eszközöket és anyagot, és ess neki a dolognak. Idővel megtanulod, hidd el.

2016. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!