Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a pontos "Lúzer-spektrum" a nőknél?

Figyelt kérdés

Olvasgattam néhány kérdést, ahol a "Lúzer" kifejezést használják és érdekelne, hogy szerintetek mik a határai, mik azok amik még bele esnek, mik azok amik már nem.


Nyilvánvaló, hogy a magamfajta ocsmány és alacsony férfiak azok, de mik az egyéb tipikus jellemzők, mik a határok ?



2016. febr. 27. 11:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
23%
nics legalább havi 400000 nettó bevételed
2016. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Te mit dolgozol?
2016. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagy jóképű, nem vagy egós...
2016. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a nők akkor gondolnak valaki lúzernek, ha egyáltalán nem vagy elég kevés nője volt.
2016. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
66%

Több szempont szerint is.

Első igazat is ír valamilyen szinten,a pénz fokmérője mennyire vagy sikeres,hogy mennyire vagy túlélő.

De a pénz önmagában semmit se ér,hogy mellette nincsen stílusod és egy ,,paraszt" vagy,úriembernek születni kell a paraszt terem.


Mindemellett lássa rajtad,hogy sikeres vagy és céltudatos.

Ne legyél se vékony se dagadt,főleg vékony ne,undorodnak tőlük.


Én láttam már buliba odament egy nyikhaj gyerek a lányhoz,a csaj olyan szinte elküldte,hogy a srác lesett félóráig,hogy mit akar ő ott,nem látja mennyire más súly csoport,menjen edzeni előbb legyen férfi majd utána beszélgethetnek.


80kg alatt a pali nem pali,ezt nők mondták,legyen széles vállad,karod,legyél férfias.

Viselkedj férfiként,ez nagyon nagyon fontos.

Tudj a nővel bánni,tud nőként kezelni.

LEgyen meg benned az akire vágynak.

Menjél el sportolni,figyelj a külsődre,fejleszd az EQ-dat,fejleszd a személyiségedet,legyen meg benned a vágy a többre,ez a kulcs.


A nők nem hiába panaszkodnak,hogy a palik nem férfiak már,elvannak el söröznek,panelba otthon tespednek,nincsen bennük élet,nem tudnak rájuk felnézni.


Ezt állandóan hallgatom,és kajak szégyellem,hogy ilyen férfiak vannak,férfiak inkább éretlenek.

2016. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

4


és azt honnan tudják? nincs senkinek a homlokára írva. bárki mondhat bármennyit.

2016. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező 100pasiból 98lúzer a szemükben,ilyen anyagias felszines világ soha nem Magyarországon!

Külföldön nem ez megy!

2016. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
54%

De látják utolsó,ösztönös.

Ránéznek egy palira mindent látnak,ezért könnyebb nekem,mert rajtam egyből hozzákapcsolják,hogy a nők szeretnek,külső és belső alapján.

Nem nagyképűség.

2016. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
25%

7-es igen,de nézd meg,hogy néznek ki a külföldi lányok nyugaton.

Huhhhh hát nem sok csúnyább nőt láttam már.

Hátizsákos frodó,otthonka,undorító ruhák,konkrétan a német,osztrák nők szexualitása divergál a mínusz végtelenbe,a nőiesség szikrája sincsen.

Itthon egy igazi nő igazi nő,fullos,szexy,csinos,fel tud öltözni,tudja mire gerjednek a pasik.


Nyilván nem fogja magát bárkinek odaadni,csak a legjobbaknak,egy nyugati nőnek nincsen választási lehetősége mert rondák.

Nézd meg a németeket miért jönnek ide és oroszokhoz,vagy Litvániába.

2016. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%
A férfiak 80%-a lúzer kategória. Ez az a kategória, amiből végül kiválasztanak egyet 30 éves korukra a nők, mert addig a top faszik közül egy sem akadt a horogra.
2016. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!