Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gondolatok lesznek benned amikor meglátsz egy nagyon csúnya pénztelen férfit egy nagyon csinos barátnővel?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 15:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mire elkezdenék gondolkodni rajta, felébredek.
2016. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Honnan kellene tudnom egy idegen párról, hogy hogyan állnak anyagilag?

Ismeretségi körben pedig nyilván ismerném őket.

2016. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Azt, hogy remélem jól megbecsüli a pasi !!

De azt vettem észre, hogy volt egy szép lány, szeretett egy srácot, aki se helyes, se nem pénzes volt, de elhitette a csajszival, hogy mennyire szereti, és mivel a csajszinak azelőtt még nem volt barátja, nagyon ragaszkodott hozzá, pedig full szép lány volt, nyilván nehezen közelítették meg a jófej srácok. Na de ennek a srácnak akivel járt, volt képe hozzá, és annyira elbízta magát, hogy ilyen szép barátnője van, hogy többet akart. Persze esélye se volt más ilyen lányoknál, akik fel se értek a barátnőjéhez, de a pasi egy kis önbizalomhiányos senki volt...

Na mindegy szóval ez, hogy remélem sok szeretetet és megbecsülést ad neki, hogy boldoggá tegye a lányt. :)

2016. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Azt honnan látod, hogy mennyi pénze van?
2016. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem gondolok semmit.


Azt meg látom magam körül, hogy sok pasi a barátnője mellett engedi magát.

Az egyik fele bunkó lesz, kötekedő, féltékeny, elfelejt udvarolni, stb. Miattuk hiszi azt a többi pasi, hogy a nők a bunkókra buknak. Holott a francokat, mikor megismerte, ő is egy igazi grál lovag volt, csak úgy gondolja, most már megteheti. És neki jól esik egy nőt földbe döngölni.


A másik fele elhanyagolja magát. Felszed pár kilót, átszokik a macinacira, öröm ha naponta használ dezodort és fogkefét, de az is ritkaság. Aztán két év együttélés után te csak azt látod, hogy az utcán megy egy szakadt, átlagos/csúnya fazon egy jó nővel.


Ja, természetesen a csajok ezerrel tornáznak, diétáznak, fodrászhoz és kozmetikushoz járnak, mert ha kicsit elengedi magát, már megkapja, hogy meg is érdemli, ha megcsalják, teljes joggal.


A nők egy része pedig annyira akaratgyenge és önállótlan, hogy ilyen kapcsolatban is inkább bent marad, minthogy egyedül legyen.

2016. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy jaj de jó, mert ezek szerint álmodok, tehát ezt a nőt nyugodtan megkefélhetem akár itt az utcán én is, mert ez úgyis csak egy álom, a valóságban ilyen nincs.
2016. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Azt, hogy valószínűleg a lány jóképűnek látja, és/vagy a belső értékek fontosak neki.

A barátom gondolom nem tetszik mindenkinek (én is szoktam nagyon rondának látni olyan pasikat, akik amúgy népszerűek a lányok körében, és mindenki jóképűnek tartja őket), lehet hogy más nem tartja attraktívnak, és mikor sétálunk haza úgy, hogy ő fülig koszos, és melósruhában van, még azt se hiszik szerintem, hogy nagyon pénzes lenne, éééés én mégis szeretem, imádom, és én nagyon jó pasinak látom.

Nem mindenkin látszik a pénz. Nem mindenkinek fontos a párja pénze. Mindenkinek más tetszik.

Azt, hogy két ember miért van együtt, elég ha ők ketten tudják/érzik, nem feladata senki másnak beleszólni.

2016. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Pl. azt, hogy biztos talált a pasiban olyan tulajdonságokat, amiket másban nem.
2016. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
az, hogy a férfi biztos jófej, a lányt meg nem érdekli annyira a másik külseje.
2016. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%

Szánalmas,ho gy a sok elkereseredett egyből a pénzzel jön.

Létezik a szerelem. És a vonzó személyiség,intelligencia humorérzék és még sorolhatnám

2016. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!