Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan férfiakhoz lenne kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfiakhoz lenne kérdésem, akik kb.10 vagy több évvel idősebb nővel vesztették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

26 éves szűz férfi vagyok, de már nem vagyok olyan gátlásos, mint régen, amikor még csak le sem mertem szólítani lányokat, szóval nem ez a lényeg, csak gondoltam megemlítem. Hogy történt? Nem érezted magad feszélyezve amiatt, hogy idősebb a nő? El tudtad engedni magad vele? Én az idősebb nőkhöz vonzódom jobban, de úgy érzem elsőre egy korombeli lánnyal kéne, viszont aztán meg kitudja, tán

beleszeretek és örökre vele maradok, mert bár nem akarom úgy leélni az életem, hogy nem volt egy kis kalandom egy idősebb nővel, de megcsalni sem akarnám őt.

Szóval szerinted lehet ilyet, hogy keresek egy idősebb nőt, aki benne lenne, hogy elveszi a szüzességem, és akkor úgy érezném, kiéltem magam, és már kereshetek egy lányt, akivel megállapodhatok egész életemre.


2016. júl. 5. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert jobban izgatnak az idősebb nők szexuálisan, de szerelmet, párkapcsolatot csak korombeli lánnyal tudnék elképzelni.
2016. júl. 5. 20:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Az idősebb nők ugyanúgy válogatnak, mint a fiatalok, engem egy 40 éves nő használt ki érzelmileg, elsirta nekem, hogy elhagyta őt az alfahim szerelme...
2016. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább az igazit keresd ,ne kalandozzál,sokkal jobb dolog ha olyan mellett ébredsz akit tényleg szeretni fogsz
2016. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!