Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor érdemes képet küldeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes képet küldeni egy neten megismert lánynak?

Figyelt kérdés
Eddig jól kijövünk és nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, viszont finoman szólva nem vagyok egy Adonisz. Jobb minél hamarabb küldeni, hogy ne raboljuk egymás idejét, vagy esetleg van esély rá, hogy később annyira megkedvel, hogy nem fogja érdekelni, milyen ronda a fejem?
2016. júl. 6. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb az elején, mert ha csak ezért pattint, akkor később is ez lesz.

Küldj pár képet, amin csinálsz is valamit, az arcod is látszik, az alkatod is, esetleg kis képet is ad arról, milyen ember vagy, ő meg eldönti, hogy mi legyen.

2016. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha felszínes, akkor hiába kedvel meg...azért valamennyire ismerjétek meg egymást, legyetek szimpatikusak és utána szerintem...

csinálhatod azt, hogy kevésbé előnyös képet küldesz, így lehet több visszautasítást kapsz, viszont az első találka pozitívabb lesz, hisz jobban nézel ki a valóságban :)


23F

2016. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MilitaryTurtle ***** válasza:
Tudd le minél hamarabb, aztán vagy beszélgettel tovább vagy nem.
2016. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már az adatlapodon is fent kellene legyen fotó.
2016. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre való a dick pic.. azon mindegy, hogy milyen az arcod...
2016. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legelején!
2016. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!