Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne áldozatot hozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne áldozatot hozni ezért a srácért?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha lenne köztünk valami, de nem vagyok benne biztos, hogy működne a dolog.


Nem félénk srác, szeret barátkozni, beszélgetni, és irtó vicces, ugyanakkor latom rajta, hogy ha lányokról van szó, nem sok önbizalma van, izgulos fajta, mindig zavarban van kicsit mellettem, ami nekem nem baj egyébként. Olyan kedves, aranyos, jószívű srác, és nagyon romantikus típus, senkivel nem jön össze szórakozásból, bulikban sem csajozik soha, egyszer azt mondta, hogy neki egy erinteshez is érzelmek kellenek. Én olyan régóta keresek ilyen pasit, mert ezek mellett nem akaszkodik rá a másikra, nem unalmas, tök érdekes hobbijai vannak. Viszont nagyon sokat bulizik, bár inni nem annyira sokat, de én meg egyáltalán nem járok bulizni. :/ Szerintetek ez így alapból bukta lenne?


20L, 22F


2016. jún. 30. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a pasit neked találták ki. A kérdés az, hogy téged vajon szintén neki? Adj jeleket, figyeld a reakciót, végül próba cseresznye!
2016. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak barátok vagyunk, de én úgy érzem, hogy tetszem neki, csak mintha biztos lenne benne, hogy nekem ő nem. Nem ez a tipikus pasiideal, de nekem nagyon bejön.
2016. jún. 30. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Kockázat nélküal nincs győzelem!
2016. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!