Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Férfiak, ti mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak, ti mit gondoltok erről a véleményről?

Figyelt kérdés

Neten találtam, és kíváncsi vagyok, hogy az itteni férfiak is így látják-e. Ne vegyétek általánosításnak a szöveget, kivételek MINDIG vannak. De nő létemre sajnos én is valami hasonló véleménnyel vagyok a korosztályomról (20on éves korosztály)


"A mai húszas instagram és facebokk lányok NAGY-RÉSZÉBŐL , soha nem lesznek IGAZI mai harmincas negyvenes Nők....

Nincs meg bennük a Nőiesség nagy része....

A mai tinik azt hiszik ha össze vissza kefélnek mindenkivel és a discó közben lesz..pják az alfa hímeket p.csanadrágban, akkor máris nővé válnak...

Pedig nem bogaraim....:)

Egy komoly nőért harcolni kell, nem is keveset....és az így megszerzett Nő sokkal nagyobb becsben lesz tartva mint egy kefélőgép...

Hiába aszalódtok a szoliba napokig....és hiába járjátok a há und emmeket sexy ruhákért....ez csak a felszín amivel megfoghattok egy férfit...de megtartani nem fogjátok....

Persze a sok nyálcsorgató férfinak bejön a külcsín.......az első élvezésig....aztán mentek a kukába...

A mi időnkben is voltak ilyen lányok.....ugye tudjátok mi lett belőlük??? Egy darab elhasznált semmi....egyedül sétálgatnak a városban az aszalódott testüket vonszolgatva.....esetleg egy pinanyaló kutya van velük... És senkinek sem kellenek.. "



2016. júl. 6. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Többségével egyetértek.
2016. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Adom +1
2016. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha véleményezem valamelyik válaszolót, akkor egy véleményről alkotott véleményről alkototok véleményt? :)
2016. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Komolytalan fogalmazás.
2016. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
én nem azt mondom hogy valótlanság de aki ezt a véleményt felvállalja az nem kap csajt....a csajokat(azokat is akikről szó van a kérdésben)dícsérni kell különben száraz marad a farok.....
2016. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

szerintem ez egy nagyon gáz hozzáállás. egyértelműen elítéli azokat a fiatal lányokat, akik jól érzik magukat és szórakoznak. van még elég idejük felnőni, megkomolyodni. és nem bírom ezt a hozzáállást, hogy mindenkit aki több pasival is lefeküdt, azt egyből elítélik. miért kéne? az ő teste, az ő élete, joga van jól érezni magát, és nem értem ez miért fáj neked. (mondom ezt úgy, hogy 4 éves párkapcsolatban élek, és a páromon kívül nem voltam mással soha.) kevesebbet kéne foglalkozni azzal, hogy mások mit csinálnak az életükkel.

20N

2016. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Jézusom utolsó válaszoló,ezt komolyan gondoltad? Szerinted az normális,hogy valakit megkefélnek 5 perc ismeretség után? vagy az normális,hogy nem lehet rendes normális lányt találni? mert agyuk az nincs sajnos a legtöbbnek,de azt elvárja hogy a csávó legyen tökéletes külsőleg belsőleg.. szánalmas inkább ez a hozzáállás. ha szeret sok faxt szopni,akkor tegye kb ezt Írtad,gratulálok,képzelem,hogy csak a pasiddal voltál eddig. :D állandóan sírnak a nők,hogy miért nem kellenek senkinek komolyabban,hát ezért. ismerkednek fűvel fával,buliznak utaznak sz arnak a világra,nem vállalják semmiért a felelősséget,aztán sírnak,ha vissza nyal a fagyi. és az a szomorú,hogy ami volt normális rendes lány réteg,ők is kezdenek ilyenné válni,mert különben félnek,hogy nem veszi őket észre senki.
2016. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Odáig rendben, hogy csak a külsôvel nem lehet hosszabb távon megfogni egy férfit - uu, micsoda egetverô felfedezés...


Az viszont egy egetverô nagy baromság, hogy az teszi a nôt, hogy mennyit kell küzdeni érte. Ha egy nô csak azzal tudja magad (ideig-óráig) érdekessé tenni, hogy engem jújj, de nehéz ôt megszerezni, az szánalmas, és ráadásul ezzel még annyira sem lehet akár középtávon sem megfogni egy férfit, min két szép mellel.

Ha meg férfiként azt hiszed, hogy egy nô ettôl lesz nô, az meg elég siralmas.

2016. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jaaaaaj, istenem....ahányszor fel teszek egy kérdést, mindig akad egy csomó válaszoló, akik NEM TUDNAK SZÖVEGET ÉRTELMEZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1.) én lány vagyok

2.) NEM ÉN ÍRTAM ezt a véleményt, neten találtam

3.) nincs benne olyan írva, hogy attól nő a nő, hogy tudja húzni a pasik agyát hosszú ideig

4.) az sincs bele írva hogy egy nő nem élheti az életét.... itt konkrétan a r.b@nc 20on évesekről van szó, akiknek az élete a selfiből, ruhákból, kiegészítőkből, na meg a f@.zok váltogatásáról szól


Keressek nektek egy szövegértelmező tanfolyamot?!?!?!?!?!?!


(Köszi a kommentjét annak az 1 értelmes hozzászólónak, aki tudott szöveget értelmezni, és véleményt alkotni több, többszörösen összetett mondatban. Nem csak 2 szavas válaszban fejtette ki a véleményét....)

2016. júl. 6. 19:42
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Annyira azért ne szállj el magadtól,nem vagy egy zseni,a véleményekre voltál kíváncsi.. most,hogy nem tetszik már mindenki hülye. :D
2016. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!