Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért találnak ki a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak ki a nők mindenféle kamut, hogy a személyiségem miatt nem akarnak még randizni sem velem, amikor nyilvánvaló, hogy a külsőm miatt nem akarnak talizni?

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy nem vagyok valami macsó, ezt a lányok miért nem merik beismerni, miért jönnek a rossz személyiség dumával? Ráadásul ezek a lányok a neten egész jól elbeszélgetnek velem a "rossz személyiségem" ellenére, akkor miért kell ilyen átlátszó kifogásokkal jönniük?

2016. júl. 6. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem azért, mert nem akarnak megbántani. Mert te tisztában vagy ezzel, ők még nem tudják ezt rólad, és azt gondolják megbántanak, így hazudnak..

Szerintem elég sok férfi felkapná arra a vizet és elküldenék a nőt mindenfelé, ha az igazat mondaná.


Hogy ezt aztán jó vagy rossz, én sem tudom férfiként..

2016. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én már most megmondom, hogy undorító a személyiséged, szóval ha rámírsz, akkor tudd, hogy a személyiséged miatt foglak elküldeni a vérbe. :) Remélem, megfelel. :P
2016. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
A neten a személyiséged nem igazán jön át, lát valami gépelt szöveget, aztán hozzáképzeli a hanglejtésedet, a gesztusaidat stb. Ráadásul az írogatásban nem reagálsz azonnal, visszatörlöd, ha valami nem elég jó stb. ez élőben nincs meg. Írásban sokkal könnyebb szimpatikus személyiségű pasinak/csajnak lenni mint a valóságban.
2016. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon jól elbeszélgetek sok haverommal, ettől még soha nem jönnék össze velük, mert nem olyan a személyiségük, amilyen pasit el tudok képzelni magam mellé kapcsolatban.

Kezdésnek benned pl taszító, hogy hazugnak nézel minden nőt.

2016. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
A nők, ha külső miatt nem kezdenek egy hapekkal, akkor azt másra fogjá, nem a személyiségre. Pl.: nem állok készen kapcsolatra, túl jó vagy hozzám, stb. 20/N
2016. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert a nők az őszinteséget még hírből sem ismerik.
2016. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Az első és a hatodik válaszoló is méllyen igaz. Sok randival a hátam mögött 38N
2016. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, jól látom, hogy te nő létedre beismered, hogy a nők hazugok és eszük ágában sincs őszintének lenni?
2016. júl. 16. 15:30
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Én nő létemre elismerem, hogy sok nem szimpatikus személyiségű vagy külsejű pasit utasítottam már el kerülő szöveggel. Legtöbbször ez a "szerintem nem egymást keressük". Ebben semmi hazugság nincs. Persze lehet, hogy előtte 25 perc kellett ahhoz, hogy felismerjem, nem elég szimpatikus ahhoz, hogy eltekintsek a külsejétől, esetleg pont fordítva, nem elég szimpatikus ahhoz, hogy magamraerőltessem a társaságát a külseje miatt. Attól még ez így van.


Egyébként a férfiak tapasztalataim szerint jobban viselik a külsejüket érintő kritikát, de csak indokolt esetben mondom el a véleményem, mivel engem sem érdekel fordított esetben az övé.

2016. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A neten hogy beszélget, az egy dolog. Hogy az életben hogy viselkedik, az meg egy másik. Lehet, hogy nem vagy elég szórakoztató, nagyvonalú, másokkal elég kedves stb.
2016. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!