Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire fel ez a "mindenki, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire fel ez a "mindenki, aki nem talál társat adjon lejjebb az igényeiből" szöveg mostanában?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak ha találni,akar könnyebben párt... Ez csak egy ajánlás.
2016. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de én úgy vagyok ezzel, hogy hülyeség az igényekből lejjebb adni, mert hogy ki számít szépnek/szimpatikusnak az relatív. Vagy férfi szemszögből nézve, egy kevésbé csinos lány ugyanakkora eséllyel utasít vissza, mint egy számomra csinos. Vagy nem lesz könnyebb ettől a pártalálás.

Ja és az igények alatt nem az irreális igényekre gondolok persze, hogy legyen ilyen és olyan, és ha már valami abból nem akkor kuka. (a lányok kb 25-33 %a nekem bejön pl. )

20/F

2016. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel értek egyet. És mesterségesen nehéz leadni a (külső) igényekből. Most képzeld el, hogy megtudod, hogy azért van veled valaki, mert leadott az igényeiből.
2016. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, na igen, egyáltalán nem lehet kellemes.

2016. júl. 7. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Az adj le az igényeidből ajánlás nem feltétlenül a külsőre vonatkozik, de ha mégis, akkor sem jelenti okvetlenül, hogy gyere össze nem tetsző emberrel.


Amúgy az egész ajánlás a nőknek szól alapvetően, mert rájuk igaz, hogy 100-ból 97-nek pöccre ugyanaz az egy fog tetszeni.

Az egész ajánlást főleg a netes társkeresők szorgalmazzák, mivel a nők szó szerint ki tudják szűrni és ki is szűrik az összes normális, emberléptékű férfit és ugyanarra az egyre találnak rá, akit utána a saját súlycsoportjuknak is hisznek.

Pl. tipikus ajánlás, hogy ne szűkítsék a testmagasságot érintő igényüket annyira. 175 alatt exponenciálisan csökkennek a férfiak esélyei... bármire.

A végzettséget ugyancsak ajánlatos nagyobb laufon hagyni.

Az idősebb(35+) nőknél tipikus ajánlás, hogy ne ragaszkodjon a leendő gyermek igényéhez, illetve legyen elfogadóbb a potenciális jelölt meglévő gyerekeivel kapcsolatban.

Ez érthető, mert ha valaki férfi 40 évesen csap a homlokához, hogy ő mégis gyereket akar, az inkább fog választani egy 25 körüli(termékenyebb) nőt.

2016. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fogok lejjebb adni az igényeimből, ugyanis amit bizonyos emberek igénynek neveznek, az nálam alap, hogy értelmes, kedves, hűséges, szenvedélyes, humoros, kommunikatív, kezdeményező, játékos barátnőt találjak. Ezek alap dolgok kellenének, hogy legyenek egy nőben.
2016. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert rájöttünk hogy az egésszel az önpusztitás felé tartunk.. eddig mindenki húú csapjuk szét magunk milyen nagy buli éljünk a mának.. most meg hoppá valahol elcsesztük
2016. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
mindegy hova adok lejjebb mert másoknak hatalmas igénye van szóval úgysem lehet megfelelni nekik.na erre mit mondanak az okosok hmm?:)
2016. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem is tudom...

Mire fel ez a sok "én kövér pasi vagyok, bahok lefogyni, de nekem szép nő kell" típusú kérdés mostanában?


Azért van, amikor az elvárások bőven az irreális kategóriába tartoznak.


Nincs ezzel semmi baj, mindenki ragaszkodjon az elveihez. Tehát a 150 centis, csúnya, és a 150 kilós csóró pasi is nyugodtan álmodozzon arról, hogy olyan barátnője lesz, aki szép, formás, okos, kedves aranyos, és pont őt fogja választani egy magához hasonló kaliberű pasi helyett.

Csak ne írjanak ki kérdéseket naponta ötvenszer, hogy nekik miért nem JÁR a csinos, karcsú barátnő?

2016. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Utolsó mond valamit. Egyébként ez a szóhasználat engem is idegesít, hogy jár neki nő vagy férfi. Mindentől függetlenül, alapból idegesítenek az ilyen gondolkodású emberek. Pl. az egyetemen, amikor az egyik lány azon csodálkozott, hogy ő nem kapott megajánlott jegyet, mikor megcsinálta azt, ami eleve kötelező volt, és az általam elvállalt plusz munka eredményét irigyelte. A világon senkinek semmi nem JÁR. Ilyen csak a L'real-reklámban van.
2016. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!