Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van itt az elterjedve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt az elterjedve a férfiak között hogy a nőknek könnyebb komoly kapcsolatra párt találni?

Figyelt kérdés

Azt aláíróm, hogy csak szexre valóban könnyebb dolguk van. Azt nem értem, hogy miért gondolja sok pasi, hogy az udvarlás az egyenlő a komoly kapcsolattal.

Sok pasi udvarol, de abból legtöbbször semmi nem lesz, mert vagy csak szexet akar vagy eltűnik vagy nem gondolja komolyan, vagy találkozni sem akar. Amelyik esetleg komolyat akar és ne adj isten független, tuti valami nagy gikszer van vele..... Tudnék példákat sorsolni nap hosszat.....

Komoly kapcsolatra pasit találni, talán még nehezebb is mint a férfiaknak barátnőt


2016. júl. 8. 10:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Egyélyszakást és szex kapcsolatot igen... De komolyat nem. Az már rajtunk múlik.


23/F

2016. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
* Éjszakás
2016. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Rajtatok múlik? Azért ezt gondold már át öcsém:D
2016. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Egyéjszakás 90 nőn mülik

Szexkapcsolat 80 nőn múlik

Tartós 50 50


23/F

2016. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Így már sokkal jobb:))
2016. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát...
2016. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Férfiként igazat adok a kérdezőnek. A nőknek megtartani nehéz egy férfit.
2016. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból megkérdezhetem, hogy itt mire gondolsz? Semmi rossz szándék, ne érts félre, puszta kíváncsiság.

"Amelyik esetleg komolyat akar és ne adj isten független, tuti valami nagy gikszer van vele..... Tudnék példákat sorsolni nap hosszat..... " 22/F

2016. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
En meg nokent mondom hogy a kerdezo butasagot beszel. Egy atlag no legalabb 3-4 pasi kozul valogathat akik beprobalkoznak nala meg egy atlag pasi orul ha csak egy no nyit fele. Csak tudod a legtobb no olyan hogy tele van igenyekkel, elvarasokkal megalmodott egy idealizalt pasi figurat es azt hajkurassza. En is ilyen vagyok sajnos, sok pasi volt akit lekoptattam kesobb meg nagyon megbantam mert tenyleg rendes volt, persze akkor mar keso volt. Probalok azota nyitottabb meg toleransabb lenni.
2016. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mindkét nemnek megvan a maga keresztje:

a férfiaknak, hogy a bejusson a nő bugyijába...

a nőknek, hogy megtartsák maguk mellett a férfit...

2016. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!