Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért nem fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem fontos a szex még komoly párkapcsolatban sem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a hülyeséget meg ki mondta neked?
2014. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem fontos.
2014. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget meg ki mondta neked? :)
2014. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Azért mert olyan gusztustalan vagy, hogy a partnered undorodik lefeküdni veled, ezt ne vetitsd ki az összes nőre. köszike
2014. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És már megint....


Ezt honnan veszed? Hidd el, fontos... de csak azzal, akivel jó. És akit szeretünk. Ha egy nőnek nem fontos, annak oka van. Vagy kezd elhidegülni... vagy alapból nem jelentesz neki semmit. Vagy lehet egészségügyi probléma, illetve fogamzásgátló tabi is okozhat libidóvesztést.

És ha érte valami lelki trauma (pl. gyász), az is kiiktathatja a libidót egy időre.


Persze vannak aszexuális nők is, de nem az a gyakori.


Az esetek többségében, ha a nő egészséges, szereti a párját, és/vagy jó vele a szex, akkor a nőnek is ugyanúgy fontos.

2014. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

1. Az általánosítás mindig egy fail.

2. A jó szex minden nőnek fontos. Tehát ha adott párkapcsolatban a nőnek nem fontos a szex, akkor . . .

3. Kivételt képeznek a 2-es ponttól azok a nők, akik frigidek, avagy alapvetően kevés szexuális igénnyel rendelkeznek, de akkor ez a jellemében is meg kell mutatkozzon valahol, ergo némi ismeretség után már kiszúrható az ilyen típus és akkor nincs min meglepődni.

2014. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Én csak a saját tapasztalatom alapján tudok írni. A szex igen is fontos egy nőnek (legalábbis nekem) . De csak akkor éreztem azt hogy fontos, amikor sok év után végre megfelelő partnerrel kerültem össze. (aki tudja mit kell csinálni, és ki tud kielégíteni).


Mert azt tapasztaltam, hogy nagyon sok férfi nem tudja!

2014. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maslowról már hallottál valamit?
2014. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Attól, hogy 2 ember nem szexel még szeretheti egymást. Ez egyáltalán nem elítélendő dolog. Sőt, annyival kevesebb probléma.
2014. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te csinálsz valamit rosszul.
2014. ápr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!