Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyeneket csinál a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket csinál a srác, vajon tényleg érdeklem?

Figyelt kérdés
Egész nap csetelünk, találkozni is fogunk jövő héten, és mindig azonnal válaszol, amint tud. De van egy-két meglepő dolog is időnként. Pár napja voltak bulizni, és utána este írt, hogy hazaért, él még, és egész józan maradt (tudja, hogy én nagyon keveset iszom). Vagy pl. említettem neki, hogy imádom a focit, és mindig nézem az eb-t, ő pedig mondta, hogy nem szereti, unalmasnak találja, erre írja, hogy nézte tegnap a meccset, és hogy én kinek szurkoltam. Szóval ilyenekre gondolok.
2016. júl. 8. 18:47
 1/4 Komolyan mondod? ***** válasza:

Igen, gondolom erdekled es megprobal erdeklodni irantad.

Jo jel, de azert meg ne eld bele magad a dolgokba. Csak azert mondom, hogyha esetleg nem igy lenne, akkor ne eld bele magad a dolgokba.

2016. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek nem hatalmas vétkek!


Miért ne érdekelnéd?

2016. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Nők...hupasztmek így péntek este.
2016. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haogy én olvasoma az ilyen kérséeket csak én avgyok ilyne lúzer hogy 3 éve bezsélgetek lánnyal és mai napig még scak egy fagyira sem. akart talizni.
2016. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!