Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes ismerkedésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes ismerkedésből kínosabb élmények születhetnek, mint akár a "valós" ismerkedések eseteiben?

Figyelt kérdés

Kínos alatt azt értem, hogy több lehet a félreértés, a csalódottság, amit sok helyen tipikus panaszoknak tapasztalok.

Internetes ismerkedés alatt meg értem azt is, amikor közelről ismerek valakit, de gyakran interneten tartom a kapcsolatot, beszélek meg fontos dolgokat.


Nagyon sokan panaszkodnak olyan kellemetlenségekről és félreértésekről, ami, élőben szót-váltva, sokkal egyértelműbb szokott lenni.



2016. júl. 8. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem szó sincs erről,csak nem kell tőle sokat várni. Beszélgettek,találkoztok ha érdekel akkor találkoztok másodszor is,ha nem akkor egyszer lenyeled azt a békát,és kész. Színészkedni,hazudni lehet szemtől szemben is...Engem a netes ismerkedésben az szokott felidegesíteni,hogy aki tetszene az sosem akar találkozni.
2016. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Netes ismerkedésnél általában szöveges a dolog vagy a kezdete, ahol nincs mimika, hangsúly és testbeszéd. Ezek hiányából aránylag sok félreértés történhet. Ha viszont mindkét fél kellően intelligens és jól képes magát szóban kifejezni, akkor ritka az ilyen gond.

Élőben szerintem kellemetlenebb dolog, ha az egyik fél képen tüsszenti a másikat vagy csókot akar adni, de a másik még nem... :D

2016. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

# 1/

Nekem konkrétan volt olyan élményem, hogy többször is találkoztam valakivel, akivel neten ismerkedtünk, valami zavaros "kapcsolatban" tényleg elég hamiskás volt élőben is, de azt általában jobban érzékeltem, mint chat-es beszélgetésnél.

# 2 Ezzel nagyon egyetértek. Egy jó ideig a netes ismerkedés is vonzott, de emiatt teljesen kiábrándultam belőle, mert nem mindig volt meg az, hogy rendesen kifejezze magát ott a másik. Igaz, hogy megvannak az előnyei is, lehet, hogy csak én vagyok az, aki nagyon beleunt:-/

2016. júl. 8. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!