Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bántátok már meg pasik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már meg pasik, hogy felvállaltátok az érzelmeiteket?

Figyelt kérdés
mindig jönnek a nők, hogy a pasik nem vállalják, mert az férfiatlan... én felvállaltam, és most úgy érzem, elrontottam mindent. Akit érdekel, üzenetben megirom
2016. júl. 9. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

1x igen és remélem a jövőben nem fogom, mert, akkor inkább elásom őket :D szerintem a megfelelő lánynak éri csak meg elmondani, hogy mit érzel iránta :)

leírhatod, engem érdekel :)


23F

2016. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az tud imponáló lenni, ha az érzésekről beszélgettek, viszont ha rögtön szerelmet vallasz, az nem feltétlenül. Megírhatod, ha gondolod privátban.
2016. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Lássuk... 4x vállaltam fel, 3x kukába dobtak, mondván "túl érzelmes vagy".
2016. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Volt rá példa, hogy megbántam. A történet annyiból állt, hogy megkedveltem valamit, és felvállaltam az érzéseim, őszinte mertem mellette lenni, ki mertem mutatni az érzéseim majd közölte idővel, hogy ő neki ez csak játék volt mert unatkozott. Bár ez az én hibám volt, akkor nagyon kiszolgáltatott voltam érzelmileg de tanultam belőle. Legfőképpen azt, hogy vigyázni kell arra, kinek mit mikor mutatsz ki, és mondasz el.


Viszont volt olyan is amikor kimutattam és el is sírtam magam. Ebből egy nagyon szép emlék lett, hogy ott akkor mellettem volt az-az illető akire számíthattam és támogatott érzelmileg, odafigyelt rám.

2016. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nőként mondom ezt: amelyik csaj azt meri mondani, hogy férfiatlan az a férfi, aki kimeri mutatni az érzelmeit, azzal jobb, ha nem is kezdesz, mert az a csaj érzelmileg és értelmileg se nőtt még fel egy komoly kapcsolatra.


Én mindig azt vallom, hogy a pasi is egy érző személy, nem egy kőszikla, akinek nincsenek érzelmei. És igen is mutassa ki, ha ő úgy szeretné.


Sajnálom azokat a srácokat, akik olyan csajokat fogtak ki, akiknek az érzelmi intelligenciájuk a béka s..gge alatt van.


Fel a fejjel, lesz jobb is. :)

2016. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Egyszer voltam szerelmes, azt fel is vállaltam. Szerencsére kölcsönös volt. Egy ideig.
2016. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A kapcsolat kialakultakor nem szabad bevallani az érzelmeidet, mert akkor könnyen lepattinthatnak. Ezt max már csak akkor lehet, ha benne vagy stabilan a kapcsolatban, akkor már beleférhet egy kis érzelgősség.
2016. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Kedves #5-ös vannak olyanok, hogy valaki túl gyorsan megszereti a másikat és mellette túl őszinte és lerohanja a másikat az érzelmeivel...nem mindig a legjobb kombó :)


23F

2016. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as!


Attól, hogy valaki érzelmes még féken és kordában tudja tartani azt, és nem feltétlen kell azonnal kiadnia magát.

Most akkor az érzelmei uralják az illetőt, vagy az illető tudja uralni az érzelmeit?

Mindig mindennek meg van az ideje.

Egyéb jelekből lehet arra következtetni, hogy ha pl. te már nagyon belezúgtál a csajba, de ő még tartózkodó, akkor te nyilván nem fogod neki még bevallani neki, hogy mennyire oda vagy már érte. De ha te csak saját magadra figyelsz, a másikra pedig nem, akkor úgy jó hogy el tudod ijeszteni magad mellől a másikat, mert ő nem tudja még hova tenni a te érzelmeidet, mert még benne nem alakultak ezek ki.

Ezért szükséges a másikra is figyelni és nemcsak saját magunkra.

2016. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen volt, hogy megbántam. Szerintem soha többé nem fogom így kiadni magam egy nőnek, mert mindig csak visszaélnek vele.
2016. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!