Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Befolyásolja az érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Befolyásolja az érzelmeiteket ha kiderül hogy az a lány szerelmes lett Belétek, aki Nektek is nagyon bejön, és akibe ugy érzitek, hogy Ti is bele tudnátok szeretni?

Figyelt kérdés
Megijedtek? Vagy jól esik? vagy esetleg ez a tény erősíti az érzéseiteket a lány iránt?
2013. márc. 31. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kb. most olyan mintha rallyznál és a cél előtt tennél egy U kanyart meg megijedsz az éljenző tömegtől.
2013. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igy akarod a pasit beetetni, és most teszteled, hogy milyen lenne ha előadnád ezt?


Hát, remélem az élet kicsit leiskoláz, hogy megtanuld, más embereket nem eszköznek használunk..

2013. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem a jövő, hanem már megtörtént.
2013. márc. 31. 10:29
 4/7 anonim válasza:

Ha barátok vagytok akkor nem éri meg összejönni , mert ha szakítotok akkor a barátságotok is gallyra mehet ....

De ha nincs veszteni valód akkor egy próbát megér...

2013. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy valóban szerelmes nő sosem fedi fel a társa előtt. A trükközés azoknak való, akik 1-2 év mulva itt reszketnek, hogy mivel tudják egy pasi "érdeklődését" fent tartani, hogy ne vegyen észre más nőket:D
2013. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik se,csak össze akarnék jönni vele.
2013. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor általában már kevésbé vonzódom az illetőhöz, mert tudom, hogy az én pozícióm a jobb, hogy én vagyok a nyerő helyzetben.
2013. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!