Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék ilyen lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen lányokat? Mert vannak bőven az biztos

Figyelt kérdés

Elegem lett a felszínes lanyokbol. Hol találkozhatnék értelmes, kedves, őszinte, önzetlen lányokkal akikben van kalandvágy, ambiciózusak, szeretnének családot, mindemelett odafigyelnek a magukra és környezetükre egyaránt? Esetleg egyetemek környéke?

Tegnap este is beszélgettem egy csajjal buliban aki nagyon szép volt - és habar be volt állva egy kicsit - iszonyatos milyen buta volt. Na, az ilyen lanyokbol én már kinőttem, normális társat szeretnék magam mellé.



2016. júl. 10. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig olyan pasit szeretnék végre,aki ezeket a tulajdonságokat értékelni tudja! :) Mert a korombeli pasikat a szexen kívül még más nem igazán érdekli,ritka kivétel,aki akar kapcsolatot ebben a korban...bár ez érthető is,még fiatalok :)

Amúgy nincs konkrét megtalálási helye az ilyen lányoknak,bárhol lehetnek.

20L

2016. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Általában a tanultabb lányokból találsz ilyeneket akik egyetemet végzettek, de az egyszerűbb rétegben is találni csak kisebb arányban. És általába 25 fölött kezdenek megkomolyodni.
2016. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, manapság elég sokan csak szexet akarnak. Vagy szimplán nem akarnak komolyabb kapcsolatot, ami valahol érthető. De az olyanoknak, mint én, akik igenis értékelik az ilyen nőket, nemigen jut emiatt (is) lehetőség egy komoly kapcsolatra
2016. júl. 10. 09:50
 4/15 anonim ***** válasza:

sajnos nehéz a társat lelni,sok helyen ismerkedsz és talán remélem lesz szerencséd.

Sok fiatal felszínes :(



Remélem megtalálod a társadat!

sok sikert és szerencsét kívánok neked! 30N

2016. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyetemek környékén, talán. Mondjuk úgy, hogy ott nagyobb esély van rá, de ott sem lesz mindenki. Én az egyetemen is sok olyan lánnyal találkoztam, aki nagyon buta és/vagy felszínes volt. Sokszor meglepődtem, hogy akkor most tényleg ők lesznek a jövő értelmisége?


De akkor már én is kérdeznék: hol találhatnék olyan fiúkat, akik ezeket értékelik? Mert nem könnyű feladat.

23N

2016. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. júl. 10. 10:23
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 Én speciel nagyon is értékelem/értékelném ha egy lány ilyen/ilyen lenne. Jó kérdés, mert baráti társaságban is mindenki egyéjszakás kalandot keres. Sajnos így, huszonévesen eléggé elszomorító a helyzet mindket fél részéről ahogy én látom
2016. júl. 10. 10:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nekem is feltűnt, hogy sokan egyéjszakás kalandot keresnek. Aki nem, az pedig már többnyire foglalt, vagy nincs kölcsönös vonzalom.
2016. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen természetes,hogy a fiatalok buliznak és nem vágynak kötöttségre.Inkább fiatalon tegyék,minthogy 40 körül,családosan rájuk törjön a kapuzárási pánik és összevissza csalják a házastársukat.Ezért van olyan sok válás is...


Egyetemek körül nem biztos,hogy érdemes keresgélned,inkább idősebb,25 fölöttieket célozz meg.Azután kezdenek megkomolyodni,de akkor sem mindenki :) Persze 25 alatt is vannak ilyen lányok bőven!De ők még inkább szórakozni akarnak.

2016. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. :) De nem csak én, a csoporttársaim között is sok van, szóval az egyetem jó ötlet lehet.
2016. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!